Příběh o vývoji systému "na zelené louce"
Zatímco u korporací jednoduché řešení neexistuje, menší firmy si mohou dovolit radikální řez. Jaké to bylo odskočit si od největších pojišťoven, bank a institucí, vrátit se ke kořenům a opět si něco naprogramovat na zelené louce?
Snadná kontrola a zajištění přístupů a práv zaměstnanců uvnitř firmy – CAS upgrade
Central Authentication Service (CAS) představuje klíčový nástroj pro zajištění bezpečné autentizace a autorizace uživatelů v rámci informačních systémů a aplikací. S nedávnou aktualizací na verzi CAS 6 se otevírají nové možnosti díky zásadním vylepšením, která zahrnují jak výkonnostní optimalizace, tak i rozšíření funkcionalit v několika oblastech. Tento článek se zaměřuje na nejvýznamnější změny a rozšíření v rámci CAS systému, nabyté prostřednictvím několika našich instalací, upgradů u klientů, kteří na tento nástroj již leta spoléhají:
Cleverbee je stříbrným partnerem na konferencích InsuranceCom 2023
S hrdostí oznamujeme, že jsme opět partnerem na prestižních konferencích InsuranceCom 2023 v Curychu a ve Vídni. Tyto exkluzivní události pod názvem "Leaders’ Insights – Reimagining Insurance" hostí výhradně pozvané vysoce postavené vedoucí představitele z oblasti pojišťovnictví a poskytují prostor pro výměnu zkušeností a názorů mezi senior decision-makers švýcarského a evropského pojišťovacího průmyslu.
Mikroslužby ve světě Liferay 7
Moderní technologické trendy nám otevírají nové možnosti v architektuře softwarových systémů. V dnešní době, kdy agilita, škálovatelnost a nezávislost na různých komponentách jsou klíčovými faktory pro úspěch, se stává významnou součástí i správa mikroslužeb. A právě v tomto ohledu se ukazuje, že open source platforma Liferay 7 nezůstává pozadu!
Jednotné a bezpečné přihlašování do všech vašich aplikací na jednom místě
dnešním technologicky propojeném světě hrají softwarové nástroje klíčovou roli v poskytování spolehlivých a bezpečných služeb. Jedním z takových nástrojů je Apereo CAS, který v Cleverbee využíváme k podpoře svých projektů a zákazníků. V tomto článku si přiblížíme, co Apereo CAS představuje, a proč se stal oblíbeným nástrojem nejen ve vysokoškolské sféře, ale i mezi světovými společnostmi a menšími specializovanými institucemi.
Objevte novou dimenzi efektivního rozhodování s Pentaho Business Intelligence
V tomto článku se zaměříme na jedno z předních řešení v oblasti BI. Jako dodavatel a implementátor této technologie vám přinášíme komplexní pohled na možnosti, které Pentaho BI nabízí. Ve světě moderního podnikání je klíčové mít k dispozici správné informace ve správný čas. Data jsou palivem, které pohání růst a úspěch společností. Avšak sběr, analýza a interpretace těchto dat mohou být náročné úkoly, které mnohdy brzdí potenciál společností. Naštěstí existuje řešení, které vám může pomoci využít sílu dat naplno - Pentaho Business Intelligence (BI).
JMeter vs SoapUI
JMeter a SoapUI patří k populárním nástrojům pro výkonnostní a funkční testování webových služeb. I když mají několik společných rysů, každý z nich má své jedinečné vlastnosti, které je činí ideálními pro určité situace. V následujících řádcích se na jejich možnosti podíváme podrobněji.
Získávejte cenné informace o uživatelském chování
Liferay, významná open source platforma pro tvorbu webových portálů a aplikací, nabízí širokou škálu funkcí pro analýzu dat a měření výkonnosti. S jeho analytickými nástroji můžete získat hlubší porozumění uživatelskému chování, sledovat výsledky kampaní a optimalizovat svůj digitální obsah.
Flexibilita a inovace ve tvorbě webových portálů? Liferay!
Liferay je silná open source platforma, která umožňuje vytvářet a spravovat robustní webové portály a aplikace. S jeho širokou škálou funkcí a modulů poskytujeme uživatelům flexibilitu a možnost přizpůsobit si své digitální prostředí podle vlastních potřeb. Liferay kombinuje efektivní správu obsahu, personalizaci a integraci s pokročilými analytickými nástroji, které umožňují získat cenné informace o uživatelském chování a měřit výkonnost digitálních strategií.
Github shields by shields.io
Shields.io je open source řešení pro jednoduché zobrazení aktuálního stavu projektu. Je určeno pro webové stránky a veřejné repozitáře na platformě GitHub. Každý měsíc služba (service) obslouží přes 870 milionů jednotlivých štítků a využívají ji i populární projekty jako Vue.js, Bootstrap či VS Code.
Cleverbee zpátky ve školních lavicích. Na VŠE se konal Data Festival.
Stejně jako v minulém roce jsme nechyběli na Data Festivalu, který se konal již tradičně na akademické půdě Vysoké školy ekonomické v Praze. Letošní ročník nesl název „Zkrocení zlých dat“. Jaká data si představit pod těmi zlými a existují vůbec taková data? Nejen na tuto otázku bylo připraveno více než 40 přednášek a workshopů a my jsme byli u toho.
A jak se bavíte v práci vy? U nás jedeme klasický WORKout :-)
U nás se nikdy nenudíme. Před měsícem jsme rozjeli challenge, kde jsme každý den velmi poctivě drželi v prkně a každým týdnem zvyšovali čas výdrže. Největší držáci už zvládnou i pět minut!
InsuranceCom CE 2022 – Cleverbee podpořilo přední nezávislou platformou pro vedoucí pracovníky v pojišťovnictví
InsuranceCom CE 2022 – Cleverbee podpořilo přední nezávislou platformou pro vedoucí pracovníky v pojišťovnictví ve Švýcarsku, Německu, Rakousku a Lichtenštejnsku 4. – 5. 10. 2022. Letošním podtitulem akce bylo „Tvorba nových cest k růstu“ a je logickou vazbou na turbulentní dění v posledních dvou letech, kdy se otřásly základy společnosti i ekonomiky. Výzvou pro tradiční obchodní modely pojišťoven jsou pak otázky udržitelnosti, nově vznikající rizika a zrychlující se digitální ekonomika.
Cleverbee stříbrným partnerem přední švýcarské konference "Digital Business Transformation Forum" 29. září 2022 v Curychu.
Jako stříbrný partner akce Cleverbee podpořilo významnou komunitní platformu, která sdružuje vedoucí pracovníky švýcarského hospodářství zodpovědné za transformační procesy, nové obchodní modely a digitalizaci ve svých společnostech.
Digital Enterprise and Security 2022
Terčem čím dál tím frekventovanějších kybernetických útoků už dávno nejsou pouze státní podniky a orgány veřejné správy, ale setkávají se s nimi na denní bázi i společností v komerční sféře. Jedním z mála pozitivních důsledků pandemie COVID-19 byla akcelerace digitalizace podnikových procesů a nutnost vzdálené práce a komunikace. Kromě zvýšené efektivity však s sebou digitalizace přináší i bezpečnostní rizika, která se nevyplácí podceňovat.
Cleverbee attended the BankersCom conference in Switzerland.
We don't limit our trend tracking to local markets. This year we were also part of one of the most important conferences for senior managers from the banking and finance sector in Switzerland, Germany, Austria and Liechtenstein. The #BankersCom platform is a unique opportunity for dialogues and sharing of important insights and information from the banking and finance sector and is supported by the academic sponsorship and participation of the prestigious University of Zurich.
Choosing the best experience? Try Adobe Experience Manager
Vybíráte nejvhodnější Digital Experience Platformu (DXP) pro Váš business? Možná právě pro Vás je tu Adobe Experience Manager (AEM) od společnosti Adobe, která se nachází v roce 2022 v prestižním magickém kvadrantu leaderů DXP řešení vydávaném každoročně společností Gartner.
The battle for identity security
Hands up – say the password! The password authentication method has proven to be vulnerable, and is therefore often supplemented in many cases through the use of higher authentication factors. What trends await us in IAM? Identity verification using a selfie? Why not?
We visited the Trends in Automotive Logistics conference (TAL 2021)
This year's TAL 2021 conference bore the subtitle Going Digital: Where's the Right Balance and prepared a rich program for visitors full of interesting guests.
Digital Enterprise and Security 15.09.2022
Jedinečná platforma pro získání užitečných informací pro Váš byznys a novinek z oblasti bezpečnosti dat, dokumentů, digitálních podpisů a BankID.