Cleverbee je stříbrným partnerem na konferencích InsuranceCom 2023

Cleverbee je stříbrným partnerem na konferencích InsuranceCom 2023

13.09.2023
S hrdostí oznamujeme, že jsme opět partnerem na prestižních konferencích InsuranceCom 2023 v Curychu a ve Vídni. Tyto exkluzivní události pod názvem "Leaders’ Insights – Reimagining Insurance" hostí výhradně pozvané vysoce postavené vedoucí představitele z oblasti pojišťovnictví a poskytují prostor pro výměnu zkušeností a názorů mezi senior decision-makers švýcarského a evropského pojišťovacího průmyslu.

Ve světě, kde ekonomické podmínky a geopolitické napětí představují výzvy, je nutné, aby vedoucí představitelé podniků věnovali pozornost rozhodnutím centrálních bank a politických lídrů. Pojišťovací trh prochází proměnou od situace s nízkou inflací a integrovanými globálními trhy, k období vzrůstající inflace a vyšších úrokových sazeb.

Klimatická krize vyžaduje odpověď ve formě široké mezinárodní spolupráce a společnosti jako Zurich Insurance jsou na cestě stát se lídry v řízení klimatických rizik a zvyšování odolnosti. Konference také nastiňuje, jak digitální technologie, AI a ML otevírají nové možnosti v řízení rizik, vyhodnocování a personalizovaných zákaznických zkušeností.

Naše společnost Cleverbee, jakožto specialista na digitalizaci pojišťovnictví, je hrdá, že může být partnerem těchto významných událostí a stát se součástí diskusí a řešení, které formují budoucnost oboru.

Více informací o konferencích naleznete na webových stránkách:

 

Další konference, které podporujeme: