Přejít k obsahu
background-image

Digitální transformace

Pomáháme společnostem v mnoha odvětvích posunout jejich byznys na vyšší úroveň díky digitálním technologiím.

DIGITALIZING YOUR WORLD
ZJISTIT VÍCE
background-image

SW Engineering

Pomáháme klientům budovat loajalitu zákazníků a zvyšovat zisky pomocí aplikací na míru bez limitů a omezení.

DIGITALIZING YOUR WORLD
background-image

Big data

Začněte naplno využívat potenciál informací, které máte v rukách. Pomůžeme vám objevit možnosti ukryté ve vašich datech.

DIGITALIZING YOUR WORLD
background-image

Bezpečnost

Digitální akcelerace a rostoucí závislost na vzdáleném podnikání vyžadují zavádění nových přístupů a technologií. Pomáháme společnostem posílit oblast správy identit a přístupu (IAM), aby se mohly rozvíjet a zároveň být v bezpečí.

DIGITALIZING YOUR WORLD
background-image

Consulting

Pomůžeme vám sestavit funkční architekturu od základu – aby byla kompatibilní s vaším ekosystémem, umožňovala technologický růst a podporovala firemní strategii.

DIGITALIZING YOUR WORLD

 

 

Urychlete růst a posilte konkurenční výhody pomocí našich řešení. Spojte vaše vize s naším know-how. Díky osvědčeným technologiím a inovativnímu přístupu přeneseme vaše vize do digitálního světa.

kompetence

Ilustration

Naše zaměření

Přes 20 let pomáháme s digitalizací podnikům a korporacím v Česku, Švýcarsku i dalších zemích Evropy. Behěm této doby tak náš tým získal spoustu odborných znalostí nejen z naší hlavní specializace - tedy pojišťovnictví a bankovnictví, ale i z automotive nebo státní správy.

 

Pojišťovny Banky&Fintech Ostatní

 

Náš přístup

Náš cíl? Dlouhodobá partnerství. Tak dokážeme zareagovat nejrychleji a nejefektivněji na potřeby a požadavky našich klientů. Vzájemná důvěra a souhra přináší optimalizaci nákladů a rychlé výsledky s maximálním efektem.

Ilustration

Spolupráce

Osobně i na dálku


Efektivizujeme práci a optimalizujeme náklady – pracujeme přímo u klienta i vzdáleně, jak je zrovna potřeba.

Společně i jednotlivě


Naše projektové týmy pracují jako sehrané stroje. Tím šetří klientům čas a peníze. Specializovaní odborníci dokáží doplnit chybějící kapacity a know-how pro konkrétní kompetenci.

Nově přidáno

Mikroslužby ve světě Liferay 7
Moderní technologické trendy nám otevírají nové možnosti v architektuře softwarových systémů. V dnešní době, kdy agilita, škálovatelnost a nezávislost na různých komponentách jsou klíčovými faktory pro úspěch, se stává významnou součástí i správa mikroslužeb. A právě v tomto ohledu se ukazuje, že open source platforma Liferay 7 nezůstává pozadu!
Jednotné a bezpečné přihlašování do všech vašich aplikací na jednom místě
dnešním technologicky propojeném světě hrají softwarové nástroje klíčovou roli v poskytování spolehlivých a bezpečných služeb. Jedním z takových nástrojů je Apereo CAS, který v Cleverbee využíváme k podpoře svých projektů a zákazníků. V tomto článku si přiblížíme, co Apereo CAS představuje, a proč se stal oblíbeným nástrojem nejen ve vysokoškolské sféře, ale i mezi světovými společnostmi a menšími specializovanými institucemi.
Objevte novou dimenzi efektivního rozhodování s Pentaho Business Intelligence
V tomto článku se zaměříme na jedno z předních řešení v oblasti BI. Jako dodavatel a implementátor této technologie vám přinášíme komplexní pohled na možnosti, které Pentaho BI nabízí. Ve světě moderního podnikání je klíčové mít k dispozici správné informace ve správný čas. Data jsou palivem, které pohání růst a úspěch společností. Avšak sběr, analýza a interpretace těchto dat mohou být náročné úkoly, které mnohdy brzdí potenciál společností. Naštěstí existuje řešení, které vám může pomoci využít sílu dat naplno - Pentaho Business Intelligence (BI).

Kontaktujte nás

Toto pole musí být vyplněno.
Toto pole musí být vyplněno.
Toto pole musí být vyplněno.
Toto pole musí být vyplněno.