Přejít k obsahu
background-image

O nás

Jsme softwarová společnost s česko-švýcarskými kořeny. Na trhu jsme jako doma už od roku 2001. Jsme profesionálové a IT nadšenci.

DIGITALIZING YOUR WORLD

Cleverbee

Naše hodnoty utvářejí kulturu organizace a definují charakter naší společnosti. Základní hodnoty naplňujeme prostřednictvím týmu, ve kterém nás baví spolupracovat a rozvíjet se, stejně jako dlouhodobá partnerství s našimi klienty. Sázíme na dobré vztahy a uzavíráme dlouhodobá partnerství, která nám umožňují do detailu poznat procesy a potřeby našich klientů. Díky tomu dokážeme efektivně vyvíjet a dodávat řešení v optimálním čase time-to-market.

20

let na trhu

stovky

úspěšných projektů

desítky

skvělých partnerství

Cleverbee tým

Náš příběh přesahuje znalosti i technologické inovace, protože nic z toho se neobejde bez spokojených a inspirativních lidí. Naší prioritou je vytvářet rozmanité a obohacující prostředí, které podporuje a rozvíjí naše lidi. Díky tomu máme stabilní tým odborníků, který nese know-how a přináší spolehlivá a nápaditá řešení, která posouvají podnikání našich klientů vpřed, daleko za hranice běžných standardů.

Ilustration

Management

Michal Štěpánek

CEO
Michal Štěpánek, CEO, Cleverbee solutions s.r.o.

Už 20 let udává směr i rychlost. Pracuje s českou chytrostí a švýcarskou precizností. 

Skutečný lídr & optimista

Pavel Weigner

Technology and Consulting Director
Pavel Weigner, Technology and Consulting Director, Cleverbee solutions s.r.o.

Nikdy se neztratí v terénu ani kontextu. Rozvíjí talent našich lidí i vrcholových sportovců.

Technologický & sportovní nadšenec

Šárka Kocová

Sales Manager
Šárka Kocová, Sales Manager, Cleverbee solutions s.r.o.

Obchod bere jako hru, ale práci jako vážnou věc. Z klientů dělá přátele.

Bezprostřední týmový hráč

Irena Skotálková

Marketing & HR Manager
Irena Skotálková, Marketing & HR Manager, Cleverbee solutions s.r.o.

Je nedostižná v kreativitě i při běhu. Zastane hned několik rolí a na všechno má tabulky.

Multitasking má jako standard

Co je u nás nového?

Nemluvíme jen Javou, ale umíme se i bavit. Proto nám to v práci šlape skvěle.

13. 12. 2023

Firmaní večírek v U Fleků a s mobilním casinem? Check! I když jsme ve hrách neměli štěstí na jackpot, aspoň jsme zdolali rekordy ve "ztrátě sázek". Další skvělá akce s týmem - možná jsme nevyhráli, ale zábava naše výsledky překonala!

1. 10. 2023

Hurá, konečně jsme v novém. Přestěhovali jsme pobočku v Hradci Krlálové do centra s krásným výhledem na Bílou věž a zároveň i na X-trem bar :-) Těšíme se na kolaudačku.

12. 3. 2023

Opět po roce nám Pec nespadla a skupinu ajťáku přežila. Tradiční víkend nám přinesl počasí od jara až po krutou zimní vánici - lepší počasí jsme si nemohli přát :-) Navíc vše doplněné programem RETRO music stanice, což v některých případech přineslo závislost na devadesátkách v jiných nutkavou potřebu se k nim nevracet :-) Těšíme se na příště.

16. 10. 2022

Cleverbee zpátky ve školních lavicích. Stejně jako v minulém roce jsme ani letos nechyběli na Data Festivalu, který se konal již tradičně na akademické půdě Vysoké školy ekonomické v Praze.

22. 10. 2022

Počasí, že by ajťáka nevyhnal… Náš oblíbený Prague Park Race v Prokopském údolí byl letos samý déšť a samé bláto. Ale ty výhledy zase stály za to! Rádi společně vyrážíme za sportem a bereme s sebou i kolegy a klienty. Není nad to se překonat, užít si běh podzimní krajinou a zasloužit si svoje pozávodní pívo :-) P.s.: hledáme další běžce do týmu!

Cleverbee v akci

Necháme vás lehce nahlédnout do našeho back-endu a pocítit tu skvělou atmosféru, která u nás vládne.

Podívejte se na pár fotografií z pracovního i nepracovního života Cleverbee. Pravidelně hledáme nové kolegy na vysokých školách, pořádáme odborné workshopy pro klienty a interní vzdělávací semináře. Scházíme se na firemních snídaních, chodíme na výlety po práci, jezdíme na společné akce hlavně do přírody a za sportem :-).

Staň se součástí našeho týmu!

Vytvořte si vlastní příběh ve společnosti Cleverbee. U nás si můžete zvolit svou vzdělávací cestu, zdokonalit své dovednosti a stát se odborníkem na požadovanou pozici.

 

 

               Připojte se k nám