Flexibilita a inovace ve tvorbě webových portálů? Liferay!

Flexibilita a inovace ve tvorbě webových portálů? Liferay!

09.06.2023
Liferay je silná open source platforma, která umožňuje vytvářet a spravovat robustní webové portály a aplikace. S jeho širokou škálou funkcí a modulů poskytujeme uživatelům flexibilitu a možnost přizpůsobit si své digitální prostředí podle vlastních potřeb. Liferay kombinuje efektivní správu obsahu, personalizaci a integraci s pokročilými analytickými nástroji, které umožňují získat cenné informace o uživatelském chování a měřit výkonnost digitálních strategií.

Díky open source povaze Liferay je komunita vývojářů a uživatelů neustále zapojena do jeho vylepšování a rozšiřování funkcí. To znamená, že platforma je pružná a inovativní a umožňuje organizacím vytvořit moderní a uživatelsky přívětivé webové portály a aplikace. Open source také znamená, že Liferay je dostupný zdarma, což je velkou výhodou pro organizace s omezeným rozpočtem.

V následujícím článku se podrobněji podíváme na open source analýzu v Liferay a na to,  jak platforma pracuje s daty o uživatelském chování. Přiblížíme vám, jak můžete využít analytické nástroje a moduly Liferay pro lepší porozumění uživatelů, měření účinnosti kampaní a optimalizaci digitálního obsahu. V Cleverbee jsme přesvědčeni, na základě letité zkušenosti, že tato platforma poskytne svým uživatelům mocné nástroje pro dosažení skvělých výsledků prostřednictvím analýzy a personalizace.

Podíváme se na novinky a vylepšení v open source Liferay, abychom vám poskytli aktuální informace o tom, jak platforma neustále roste a reaguje na potřeby uživatelů.

Připojte se k nám a prozkoumejte, jak open source Liferay může posílit vaši digitální přítomnost a poskytnout vašim zákazníkům skvělé uživatelské zážitky.