Přejít k obsahu
Kompetence

Kompetence

Pro koho pracujeme

Díky oborové specializaci známe do detailu potřeby našich klientů. To nám umožňuje rychle a efektivně vytvářet řešení, která jsou skutečným přínosem pro jejich byznys.
Pojišťovnictví

Pojišťovnictví

Digitalizace procesů v pojišťovnách je naše nejsilnější kompetence. Známe detailně potřeby klienta a vyřešíme celou problematiku od sjednání pojištění online, přes B2B procesy až po likvidaci škod. Jsme hrdí na naše partnerství s ČSOB Pojišťovnou, které trvá přes 10 let.

Státní správa

Státní správa

Patříme ke špičce v oblasti digitalizace procesů, dokumentů a jejich životního cyklu. Mezi naše klienty patří řada ministerstev, státních úřadů i Úřad vlády české republiky. Naše řešení využívají i  kantonální daňové úřady ve Švýcarsku.

Banky

Banky

Za dobu naší dvacetileté existence se našimi klienty staly významné banky a finanční skupiny z celé Evropy. V rámci finančního trhu jsme dodali desítky portálů B2C, B2B a B2E. Jedním z dodaných řešení byl například i compliance portál pro světově významnou banku.

Veřejná doprava

Veřejná doprava

V rámci sektoru veřejné dopravy jsme digitalizovali procesy Dopravního podniku hl. m. Prahy, který patří mezi největší provozovatele hromadné dopravy na území České republiky. Naše portálové řešení pro veřejný web využívá také Správa železnic a další.

Automotive

Automotive

V automobilovém průmyslu se pohybujeme už 15 let. Například v TPCA se nám podařilo zjednodušit a zrychlit vnitropodnikové procesy díky automatizaci, reportingu a jednotnému přihlášení SSO. Náš B2E portál zajišťuje zaměstnancům přístup k informacím.

Energetika

Energetika

V oblasti energetiky jsme vytvořili například VIP portál, který zajišťuje informační servis pro významné zákazníky. Na jednom místě tak klienti získají přehled o aktuálních cenách a stavu objednávek i kompletní přehled o svých zákaznických účtech.

Co umíme a děláme

Náš svět se točí hlavně kolem budování portálů, vývoje webových aplikací a integrací systémů. Ale nejen kolem nich: dokážeme vám poradit i v oblasti bezpečnosti Identity & Access Managementu (IAM) včetně centrální autentizace a řešení jednotného přihlášení (SSO), digitalizace dokumentů i procesů a v neposlední řadě také v oblasti Business Intelligence (BI).
      PORTÁLOVÁ ŘEŠENÍ
& KLIENTSKÉ ZÓNY
      IDENTITY & ACCESS
MANAGEMENT (IAM)
      INTEGRACE
      INTRANETY
      DIGITALIZACE
PROCESŮ
      BUSINESS INTELLIGENCE
      WEBOVÉ APLIKACE
      DIGITALIZACE
DOKUMENTŮ
      IT & BUSINESS
ANALÝZA

Technologie, na kterých stavíme

Milujeme Open Source. Otevřené standardy umožňují nezávislý rozvoj systémů a šetří našim klientům peníze za licenční poplatky. V některých případech však využíváme i „Enterprise“ produkty od předních výrobců na trhu. V každém případě však naše řešení stavíme na platformách, které máme prověřená léty, i na kritických systémech a ve vysoce dostupné architektuře.
Microsoft partner Microsoft partner

Microsoft nabízí komplexní řešení pro všechny. Od koncových uživatelů až po největší korporace. Ani v našem portfoliu nechybí nabídka produktů a služeb, které pomohou zjednodušit a zrychlit firemní procesy. Z široké oblasti Microsoftu se specializujeme na cloudovou platformu Azure a Power BI nástroj pro analýzu a vizualizaci dat.

Portálová řešení Portálová řešení

Naše portálová řešení stavíme na platformě Liferay, která je lídrem mezi Open Source řešeními na trhu. Pro největší společnosti z finančního sektoru, průmyslu a státní správy jsme vyvinuli a implementovali desítky portálů B2B, B2C a B2E (intranety a extranety) i klientské zóny. Liferay portál využíváme i v integračních projektech.

Variabilní zpracování dat Variabilní zpracování dat

Sada Open Source nástrojů Elastic Stack (ELK) nabízí celou řadu funkcí. Umí spolehlivě a bezpečně získat data z libovolných zdrojů a v jakémkoli formátu, dále vyhledávat, analyzovat a vizualizovat data v reálném čase. Hlavní devizou je rychlost vyhledávání a škálovatelnost v případě změny objemu dat. Skvěle proto doplňuje naše portály.

Digitalizace dokumentů Digitalizace dokumentů

Digitalizaci dokumentů, resp. jejich konverze do PDF, PDF/A, elektronické podepisování a validaci podpisů potřebují všechny větší firmy a instituce bez ohledu na obor. Naše řešení stavíme na Adobe Experience Manager (AEM), dříve LiveCycle, které dnes nabízí mnohem více než jen digitalizaci. Jsme certifikovaný Bronze Partner Adobe pro produkty AEM. 

Access Management Access Management
CAS od Apereo Foundation je další z našich osvědčených Open Source řešení. Centrální autentizace vyřešila přihlašování uživatelů centrálně pomocí SSO u mnoha našich klientů. Jedno přihlášení stačí pro přístup ke všem aplikacím i do MS Windows. Na naše řešení spoléhají pojišťovny, banky a také Magistrát hl. města Prahy.
DMS DMS

Document Management System (DMS) Alfresco je komplexní systém pro správu digitálního obsahu, který je postaven na otevřené platformě. Podporuje centrální správu dokumentů a na ně navázané řízení workflow. Platforma ECM Alfresco nabízí plnohodnotné služby jak v oblasti automatizace zpracování dokumentů, tak v oblasti uživatelské.

Business Intelligence Business Intelligence

Open Source BI Pentaho nabízí vše, co je třeba pro efektivní práci s daty. Ve spojení s dobře navrženým datovým skladem je to velmi výkonný a spolehlivý nástroj. S přehledem obstojí i v konkurenci proprietárních řešení. Díky možnosti integrace do jiných prostředí umožňuje pohodlně reportovat a analyzovat data, bez nutnosti složitých řešení.

Integrace Integrace
Mule ESB je vysoce škálovatelná Open Source integrační platforma a sběrnice. Umožňuje jednoduchou integraci aplikací a systémů bez ohledu na technologie aplikací a typy komunikačních protokolů. Její největší přidanou hodnotou je vysoký výkon, vysoká dostupnost a flexibilita, která dovolí postupem času připojovat více aplikací.