Přejít k obsahu
background-image

Kompetence

Poskytujeme celou řadu služeb v oblasti digitální transformace včetně consultingu, analytiky a vývoje napříč obory.

DIGITALIZING YOUR WORLD

Služby

Během celého cyklu spolupráce zajišťujeme, aby naše schopnosti a odbornost následovaly obchodní strategii našich klientů a propojily se s týmy klientů pro rychlé dosažení jejich požadovaných cílů. Cyklus spolupráce se skládá z jednotlivých projektů, které se řídí dle osvědčených postupů a best practices.

Obrazek

Analýza

Identifikace potřeb,
možností a rizik
Obrazek

Návrh

Definování
řešení a procesů
Obrazek

Koncept

Potvrzení
návrhu
Obrazek

Implementace

Vývoj
a integrace
Obrazek

GO LIVE

Řešení

Ať jste v jakékoli fázi digitalizace, dokážeme vám poradit s komplexními i jednotlivými požadavky.

Odvětví

Klienti

Technologie

Obrazek

Liferay

V Java vyvíjený open-source nástroj pro tvorbu podnikových portálů pomocí portletů. Ideální nástroj pro tvorbu webového obsahu a agregování aplikací v podobě portletů do jednoho webu.
Obrazek

Adobe Experience Manager

Cloud native nástroj pro tvorbu a správu obsahu, se kterými interaguje se zákazníky. Řeší problémy od webové stránky až po e-commerce v podobě mobilní aplikace.
Obrazek

Pentaho

Business inteligence nástroj, který se používá pro tvorbu reportů a datových transformací. Open-source nástroj vyvinutý pomocí Java.
Obrazek

Alfresco

Open-source nástroj pro správu dokumentů. Poskytuje webové rozhraní pro přístup k dokumentům odkudkoliv a usnadňuje jejich a vyhledávání spolu s verzováním.
Obrazek

MidPoint

Open-source identity management systém. Nástroj, který je určen k centrální správě všech identit uvnitř firmy. Spravuje a zakládá účty ve všech cílových systémech.
Obrazek

CAS

Open-source access management systém. Skvělý nástroj, který řeší centralizaci a sjednocení přihlašování uvnitř firmy. Bonusem je funkční single sign-on způsob přihlašování do firemních systémů.
Obrazek

Java

Objektově orientovaný programovací jazyk, určený pro tvorbu aplikací a systémů. Vhodný jak pro tvorbu jednoduchých aplikací (J2SE), tak i pro podnikové systémy (J2EE) a mobilní Android aplikace (J2ME).
Obrazek

Mule ESB

Enterprise service bus tvoří páteřní systém každé velké firmy. Jedná se o nástroj, do kterého jsou napojeny všechny ostatní systémy. Řeší problém kompatibility mezi jednotlivými systémy.
Obrazek

JavaScript

Skriptovací jazyk, který je na webu jako doma. Přestože se prosadil primárně pro tvorbu webových aplikací, lze v něm vytvářet i mobilní aplikace či backendové systémy v příslušných frameworcích.
Obrazek

Angular

Webový Framework, který je založený na TypeScriptu. Jeden z nejpopulárnějších nástrojů pro tvorbu webových aplikací a webů.
Obrazek

Kotlin

Programovací jazyk, který je kompatibilní s Javou. Hlavní doménou je vývoj nativních aplikací pro Android, avšak lze v něm psát cokoliv díky kompatibilitě s Java Virtual Machine.
Obrazek

Elastic search

Nástroj určený pro fulltext vyhledávání v dokumentech. Skvělý nástroj pro práci s logovacími soubory, které generují systémy.
Obrazek

JBoss

JBoss je aplikační platforma založená na Java EE, která slouží k vytváření, nasazování a hostování vysoce transakčních aplikací a služeb vyvíjených v jazyce Java.
Obrazek

Tomcat

Open-source multiplatformní aplikační server, který je určený pro spouštění Java enterprise aplikací.
Obrazek

TypeScript

Skriptovací jazyk, který je nadstavbou JavaScriptu, do kterého se kompiluje. Jedná se o velmi populární alternativu k JavaScriptu, hlavně díky striktní typovosti.
Obrazek

Python

Skriptovací jazyk primárně určený pro práci s velkými objemy dat a pro vědecko-matematické aplikace. Díky své jednoduchosti a všestrannosti je velmi populární a lze pomocí Django frameworku dělat i webové aplikace.
Obrazek

React.js

Nejpopulárnější JavaScript Framework pro tvorbu webových aplikací. Ideální nástroj pro svižný web, kde se data ani neohřejí.
Obrazek

React Native

Větší bráška React.js, který se používá pro tvorbu mobilních aplikací. Velmi oblíbený Framework, jelikož vývoj v něm připomíná tvorbu webové stránky. Vzniklý kód lze použít pro generování klienta na všechny mobilní operační systémy.
Obrazek

Vue.js

JavaScriptový Framework pro tvorbu webových aplikací, který vznikl jako alternativa k React.js. Hlavní výhodou je snadná práce s ním, jelikož vznikl za účelem rychlého prototypování webů.
Obrazek

Microsoft Partner

Microsoft nabízí komplexní řešení pro všechny. Od koncových uživatelů až po největší korporace. Ani v našem portfoliu nechybí nabídka produktů a služeb, které pomohou zjednodušit a zrychlit firemní procesy.

Milujeme Open Source. Otevřené standardy umožňují nezávislý rozvoj systémů a šetří našim klientům peníze za licenční poplatky. V mnoha případech však využíváme i „Enterprise“ produkty od předních výrobců na trhu. V každém případě však naše řešení stavíme na platformách, které máme prověřená léty – i na kritických systémech a ve vysoce dostupné architektuře.

Ilustration

Nenechte si ujít

Github shields by shields.io
Shields.io je open source řešení pro jednoduché zobrazení aktuálního stavu projektu. Je určeno pro webové stránky a veřejné repozitáře na platformě GitHub. Každý měsíc služba (service) obslouží přes 870 milionů jednotlivých štítků a využívají ji i populární projekty jako Vue.js, Bootstrap či VS Code.
Cleverbee zpátky ve školních lavicích. Na VŠE se konal Data Festival.
Stejně jako v minulém roce jsme nechyběli na Data Festivalu, který se konal již tradičně na akademické půdě Vysoké školy ekonomické v Praze. Letošní ročník nesl název „Zkrocení zlých dat“. Jaká data si představit pod těmi zlými a existují vůbec taková data? Nejen na tuto otázku bylo připraveno více než 40 přednášek a workshopů a my jsme byli u toho.
InsuranceCom CE 2022 – Cleverbee podpořilo přední nezávislou platformou pro vedoucí pracovníky v pojišťovnictví
InsuranceCom CE 2022 – Cleverbee podpořilo přední nezávislou platformou pro vedoucí pracovníky v pojišťovnictví ve Švýcarsku, Německu, Rakousku a Lichtenštejnsku 4. – 5. 10. 2022. Letošním podtitulem akce bylo „Tvorba nových cest k růstu“ a je logickou vazbou na turbulentní dění v posledních dvou letech, kdy se otřásly základy společnosti i ekonomiky. Výzvou pro tradiční obchodní modely pojišťoven jsou pak otázky udržitelnosti, nově vznikající rizika a zrychlující se digitální ekonomika.

Kontaktujte nás

Toto pole musí být vyplněno.
Toto pole musí být vyplněno.
Toto pole musí být vyplněno.
Toto pole musí být vyplněno.