background-image

IT News

IT svět v pohybu:
Sledujte novinky pro neustálý rozvoj

DIGITALIZING YOUR WORLD
Proč je klíčové modernizovat autentizační systémy (z praxe)
V dnešním rychle se vyvíjejícím digitálním světě je bezpečnost dat na prvním místě. Společnosti čelí neustálým výzvám a hrozbám, které vyžadují nejen efektivní ochranná opatření, ale i průběžné modernizace a inovace. Jedním z klíčových prvků digitální bezpečnosti je autentizační systém, který hraje zásadní roli v ochraně dat a důvěrnosti uživatelů. Jak ukazuje naše poslední případová studie, modernizace těchto systémů je nejen nutná, ale i strategicky výhodná.
Automatizace a self-service nástroje v digitální éře
V digitální éře, kde rychlost a přístupnost informací hrají klíčovou roli, se pojišťovny obrací k technologiím, které transformují zážitek jejich klientů. Digitální portály jsou příkladem tohoto trendu, poskytující uživatelům kontrolu a flexibilitu, které zároveň nabízejí pojišťovnám nástroje pro snížení nákladů a zvýšení celkové efektivity.
Příběh o vývoji systému "na zelené louce"
Zatímco u korporací jednoduché řešení neexistuje, menší firmy si mohou dovolit radikální řez. Jaké to bylo odskočit si od největších pojišťoven, bank a institucí, vrátit se ke kořenům a opět si něco naprogramovat na zelené louce?
Snadná kontrola a zajištění přístupů a práv zaměstnanců uvnitř firmy – CAS upgrade
Central Authentication Service (CAS) představuje klíčový nástroj pro zajištění bezpečné autentizace a autorizace uživatelů v rámci informačních systémů a aplikací. S nedávnou aktualizací na verzi CAS 6 se otevírají nové možnosti díky zásadním vylepšením, která zahrnují jak výkonnostní optimalizace, tak i rozšíření funkcionalit v několika oblastech. Tento článek se zaměřuje na nejvýznamnější změny a rozšíření v rámci CAS systému, nabyté prostřednictvím několika našich instalací, upgradů u klientů, kteří na tento nástroj již leta spoléhají:
Cleverbee je stříbrným partnerem na konferencích InsuranceCom 2023
S hrdostí oznamujeme, že jsme opět partnerem na prestižních konferencích InsuranceCom 2023 v Curychu a ve Vídni. Tyto exkluzivní události pod názvem "Leaders’ Insights – Reimagining Insurance" hostí výhradně pozvané vysoce postavené vedoucí představitele z oblasti pojišťovnictví a poskytují prostor pro výměnu zkušeností a názorů mezi senior decision-makers švýcarského a evropského pojišťovacího průmyslu.
Mikroslužby ve světě Liferay 7
Moderní technologické trendy nám otevírají nové možnosti v architektuře softwarových systémů. V dnešní době, kdy agilita, škálovatelnost a nezávislost na různých komponentách jsou klíčovými faktory pro úspěch, se stává významnou součástí i správa mikroslužeb. A právě v tomto ohledu se ukazuje, že open source platforma Liferay 7 nezůstává pozadu!
Jednotné a bezpečné přihlašování do všech vašich aplikací na jednom místě
dnešním technologicky propojeném světě hrají softwarové nástroje klíčovou roli v poskytování spolehlivých a bezpečných služeb. Jedním z takových nástrojů je Apereo CAS, který v Cleverbee využíváme k podpoře svých projektů a zákazníků. V tomto článku si přiblížíme, co Apereo CAS představuje, a proč se stal oblíbeným nástrojem nejen ve vysokoškolské sféře, ale i mezi světovými společnostmi a menšími specializovanými institucemi.
Objevte novou dimenzi efektivního rozhodování s Pentaho Business Intelligence
V tomto článku se zaměříme na jedno z předních řešení v oblasti BI. Jako dodavatel a implementátor této technologie vám přinášíme komplexní pohled na možnosti, které Pentaho BI nabízí. Ve světě moderního podnikání je klíčové mít k dispozici správné informace ve správný čas. Data jsou palivem, které pohání růst a úspěch společností. Avšak sběr, analýza a interpretace těchto dat mohou být náročné úkoly, které mnohdy brzdí potenciál společností. Naštěstí existuje řešení, které vám může pomoci využít sílu dat naplno - Pentaho Business Intelligence (BI).
JMeter vs SoapUI
JMeter a SoapUI patří k populárním nástrojům pro výkonnostní a funkční testování webových služeb. I když mají několik společných rysů, každý z nich má své jedinečné vlastnosti, které je činí ideálními pro určité situace. V následujících řádcích se na jejich možnosti podíváme podrobněji.
Získávejte cenné informace o uživatelském chování
Liferay, významná open source platforma pro tvorbu webových portálů a aplikací, nabízí širokou škálu funkcí pro analýzu dat a měření výkonnosti. S jeho analytickými nástroji můžete získat hlubší porozumění uživatelskému chování, sledovat výsledky kampaní a optimalizovat svůj digitální obsah.