background-image

IT News

DIGITALIZING YOUR WORLD
Digital Enterprise and Security 2022
Terčem čím dál tím frekventovanějších kybernetických útoků už dávno nejsou pouze státní podniky a orgány veřejné správy, ale setkávají se s nimi na denní bázi i společností v komerční sféře. Jedním z mála pozitivních důsledků pandemie COVID-19 byla akcelerace digitalizace podnikových procesů a nutnost vzdálené práce a komunikace. Kromě zvýšené efektivity však s sebou digitalizace přináší i bezpečnostní rizika, která se nevyplácí podceňovat.
Adobe Partner Day
Members of our team visited Adobe Partner Day on August 31. The event was hosted at the congress center of Hotel Novotel Warszawa, right in the city center. The whole program consisted of two main blocks. Morning block was aimed more towards the structure of Adobe Experience Cloud and management of experience in general. Then we took a closer look at Adobe Commerce in the afternoon part of the event.
Choosing the best experience? Try Adobe Experience Manager
Vybíráte nejvhodnější Digital Experience Platformu (DXP) pro Váš business? Možná právě pro Vás je tu Adobe Experience Manager (AEM) od společnosti Adobe, která se nachází v roce 2022 v prestižním magickém kvadrantu leaderů DXP řešení vydávaném každoročně společností Gartner.
Digital Enterprise and Security 15.09.2022
Jedinečná platforma pro získání užitečných informací pro Váš byznys a novinek z oblasti bezpečnosti dat, dokumentů, digitálních podpisů a BankID.
Kariérní veletrh na VŠE - ŠANCE
Poprvé jsme se letos zúčastnili pracovního veletrhu ŠANCE na VŠE v Praze. Byli jsme mile překvapeni rozsahem akce i aktivitou a zájmem o spolupráci ze strany studentů. Doufáme, že jsme předali potřebné informace pro vstup do kariérního světa, a těšíme se na spolupráci s mladými talenty.
Zrychlujeme - výhody vývoje s DevExtreme
Kompletní vývoj webových aplikací od nuly může být velmi nákladný. Osvědčeným způsobem, jak značně zmírnit časovou náročnost tvorby projektu a tím i náklady na vývoj, je využívání funkcí moderních knihoven a hledání nových prostředků pro usnadnění práce. Při využívání externích knihoven se sice vývojář může připravit o jedinečnou konfiguraci speciálních prvků, ale ve většině případů nemá velký význam znovu vymýšlet něco, co už před ním bylo vymyšleno.
Kariérní veletrh HIT na UHK
Minulý týden jsme se zúčastnili kariérního veletrhu HIT na Univerzita Hradec Králové . Opět velmi vydařená akce, kde jsme měli možnost potkat již známé tváře, ale i ty nové. Vzhledem k tomu, že se nám dlouhodobě daří zapojovat studenty do praxe a transformovat je následně jako plnohodnotné členy týmu i po škole, tak se budeme těšit i příště.
Why it is necessary to map and model business processes as part of the implementation of a new information system
When ordering a new information system, we logically expect from it and require it to help us meet our strategic goals and increase our company’s productivity. Even worse is if when find that, instead of higher productivity, the newly implemented system slows us down and complicates our routine work. If you ask how this is possible, quite often it is a case of a very trivial mistake, but one which has far-reaching consequences. The problem arises at the outset by underestimating it, or due to the complete absence of any analysis of the company’s processes, which would be helpful in designing solutions and subsequent adjustments to business processes in order to achieve maximum efficiency. An important fact that is often overlooked is the actual role of the information system within the company. The main activity of the IS lies in the support of well-established business processes - the idea that by deploying a new IS you will solve existing problems is odd.
Big Data has already gone through “puberty”
Big Data has already gone through “puberty” and has found a firm foothold in the business world. These ideas were heard at the Primetime for Big Data conference of 10 November 2021 at the National Library of Technology in Prague. The main topic of the conference was the streamlining of business in terms of data evaluation, determining the information context and identifying trends in the further development of data processing and data visualization.
Once upon a time in Switzerland