Přejít k obsahu

Cleverbee pro studenty

Baví tě studovat a zároveň propojovat teorii s praxí? Zajímá tě IT a rád bys získal praktické zkušenosti? Rád bys pracoval se zkušenými kolegy, ale i se svými vrstevníky? Pak jsi tady správně!

DIGITALIZING YOUR WORLD

ZÍSKEJ TEN SPRÁVNÝ ROZLET!

Studuješ informatiku, softwarové inženýrství, data a analytiku, projektové řízení nebo podobný obor a rád bys prohloubil své znalosti a zkombinoval/propojil teorii s praxí?

Nabízíme studentům možnost naskočit do rozjetého vlaku – stát se právoplatnými členy ve stabilním sehraném týmu a využít tak příležitosti učit se od těch nejlepších v naší společnosti. Ať už při práci na projektech pro naše klienty v ČR, ale i ve Švýcarsku.

Jestli ti záleží na tom kde, pro koho a s kým pracuješ, dáváš přednost dobré partě před anonymním davem a kvalitě před kvantitou, jsi vítán!

Prozkoumat pracovní místa pro studenty#

Ilustration
Obrazek

Povedeme tě

Obrazek

Uč se

Obrazek

Rozvíjej se

Obrazek

Vypracuj se

Obrazek

Zůstaň svůj

Neztrať se v davu - rozvíjej se s námi

U nás se neztratíš v davu

U nás se neztratíš v davu

Zaměstnáváme skvělé odborníky. Investujeme do jejich školení, mentoringu, osobního rozvoje. Jestli ti záleží na tom kde, pro koho a s kým pracuješ, dáváš přednost dobré partě před anonymním davem a kvalitě před kvantitou, tak jsi vítán!

Vytvoř si vlastní kariérní cestu

Vytvoř si vlastní kariérní cestu

Můžeš uspět jako vývojář, manažer nebo se stát třeba architektem. Rádi rozvíjíme lidi a víme, jak na to. Budeme s tebou (spolu)pracovat tak, abychom ti pomohli maximalizovat tvůj potenciál, ať už je jakýkoli. U nás zkrátka není důležité si zvolit směr hned na začátku.

Bav se v práci i mimo ni

Bav se v práci i mimo ni

V dobře organizovaném a příjemném prostředí budeš produktivnější a úspěšnější. Na rozdíl od velkých korporací jsme firma s rodinnou atmosférou. Podnikáme pravidelně společné výlety do přírody a za zábavou a účastníme se sportovních akcí.

Podpoříme tě

Podpoříme tě

Nejen, že budeš pracovat společně se skvělými kolegy na zajímavých projektech a učit se jeden od druhého, ale také tě čeká řada benefitů v podobě flexibilní pracovní doby, přizpůsobení práce tvému studiu a zkouškám, pravidelné občerstvení – fruit days, zapojení do vzdělávacího programu i zázemí pro sportovce a mnoho dalších.

Hodnoty Cleverbee

To, jak u nás pracujeme formuje kulturu organizace… Plánujeme společné akce, výlety, sportovní aktivity atd. Jsme týmoví hráči. Sázíme na dobré vztahy a uzavíráme dlouhodobá partnerství, která nám umožňují do detailu poznat procesy a potřeby našich klientů. Díky tomu dokážeme efektivně vyvíjet a dodávat řešení v optimálním čase time-to-market.

ZJISTI VÍCE

Ilustration

Co je u nás nového?

Nemluvíme jen Javou, ale umíme se i bavit. Proto nám to v práci šlape skvěle.

13. 12. 2023

Firmaní večírek v U Fleků a s mobilním casinem? Check! I když jsme ve hrách neměli štěstí na jackpot, aspoň jsme zdolali rekordy ve "ztrátě sázek". Další skvělá akce s týmem - možná jsme nevyhráli, ale zábava naše výsledky překonala!

1. 10. 2023

Hurá, konečně jsme v novém. Přestěhovali jsme pobočku v Hradci Krlálové do centra s krásným výhledem na Bílou věž a zároveň i na X-trem bar :-) Těšíme se na kolaudačku.

12. 3. 2023

Opět po roce nám Pec nespadla a skupinu ajťáku přežila. Tradiční víkend nám přinesl počasí od jara až po krutou zimní vánici - lepší počasí jsme si nemohli přát :-) Navíc vše doplněné programem RETRO music stanice, což v některých případech přineslo závislost na devadesátkách v jiných nutkavou potřebu se k nim nevracet :-) Těšíme se na příště.

16. 10. 2022

Cleverbee zpátky ve školních lavicích. Stejně jako v minulém roce jsme ani letos nechyběli na Data Festivalu, který se konal již tradičně na akademické půdě Vysoké školy ekonomické v Praze.

22. 10. 2022

Počasí, že by ajťáka nevyhnal… Náš oblíbený Prague Park Race v Prokopském údolí byl letos samý déšť a samé bláto. Ale ty výhledy zase stály za to! Rádi společně vyrážíme za sportem a bereme s sebou i kolegy a klienty. Není nad to se překonat, užít si běh podzimní krajinou a zasloužit si svoje pozávodní pívo :-) P.s.: hledáme další běžce do týmu!

Cleverbee v akci

Necháme vás lehce nahlédnout do našeho back-endu a pocítit tu skvělou atmosféru, která u nás vládne.

Podívejte se na pár fotografií z pracovního i nepracovního života Cleverbee. Pravidelně hledáme nové kolegy na vysokých školách, pořádáme odborné workshopy pro klienty a interní vzdělávací semináře. Scházíme se na firemních snídaních, chodíme na výlety po práci, jezdíme na společné akce hlavně do přírody a za sportem :-).

Komu naše řešení pomáhají

Sleduj nás na sociálních sítích

youtube logoLinkedIn screenshot
LinkedIn logoLinkedIn screenshot

Napište nám

Nenašli jste potřebnou informaci nebo máte na nás dotaz. Budeme rádi, když nám dáte vědět.

Toto pole musí být vyplněno.
Toto pole musí být vyplněno.
Toto pole musí být vyplněno.
Toto pole musí být vyplněno.