background-image

IT News

IT svět v pohybu:
Sledujte novinky pro neustálý rozvoj

DIGITALIZING YOUR WORLD
Flexibilita a inovace ve tvorbě webových portálů? Liferay!
Liferay je silná open source platforma, která umožňuje vytvářet a spravovat robustní webové portály a aplikace. S jeho širokou škálou funkcí a modulů poskytujeme uživatelům flexibilitu a možnost přizpůsobit si své digitální prostředí podle vlastních potřeb. Liferay kombinuje efektivní správu obsahu, personalizaci a integraci s pokročilými analytickými nástroji, které umožňují získat cenné informace o uživatelském chování a měřit výkonnost digitálních strategií.
Github shields by shields.io
Shields.io je open source řešení pro jednoduché zobrazení aktuálního stavu projektu. Je určeno pro webové stránky a veřejné repozitáře na platformě GitHub. Každý měsíc služba (service) obslouží přes 870 milionů jednotlivých štítků a využívají ji i populární projekty jako Vue.js, Bootstrap či VS Code.
Cleverbee zpátky ve školních lavicích. Na VŠE se konal Data Festival.
Stejně jako v minulém roce jsme nechyběli na Data Festivalu, který se konal již tradičně na akademické půdě Vysoké školy ekonomické v Praze. Letošní ročník nesl název „Zkrocení zlých dat“. Jaká data si představit pod těmi zlými a existují vůbec taková data? Nejen na tuto otázku bylo připraveno více než 40 přednášek a workshopů a my jsme byli u toho.
InsuranceCom CE 2022 – Cleverbee podpořilo přední nezávislou platformou pro vedoucí pracovníky v pojišťovnictví
InsuranceCom CE 2022 – Cleverbee podpořilo přední nezávislou platformou pro vedoucí pracovníky v pojišťovnictví ve Švýcarsku, Německu, Rakousku a Lichtenštejnsku 4. – 5. 10. 2022. Letošním podtitulem akce bylo „Tvorba nových cest k růstu“ a je logickou vazbou na turbulentní dění v posledních dvou letech, kdy se otřásly základy společnosti i ekonomiky. Výzvou pro tradiční obchodní modely pojišťoven jsou pak otázky udržitelnosti, nově vznikající rizika a zrychlující se digitální ekonomika.
A jak se bavíte v práci vy? U nás jedeme klasický WORKout :-)
U nás se nikdy nenudíme. Před měsícem jsme rozjeli challenge, kde jsme každý den velmi poctivě drželi v prkně a každým týdnem zvyšovali čas výdrže. Největší držáci už zvládnou i pět minut!
Cleverbee stříbrným partnerem přední švýcarské konference "Digital Business Transformation Forum" 29. září 2022 v Curychu.
Jako stříbrný partner akce Cleverbee podpořilo významnou komunitní platformu, která sdružuje vedoucí pracovníky švýcarského hospodářství zodpovědné za transformační procesy, nové obchodní modely a digitalizaci ve svých společnostech.
Cleverbee attended the BankersCom conference in Switzerland.
We don't limit our trend tracking to local markets. This year we were also part of one of the most important conferences for senior managers from the banking and finance sector in Switzerland, Germany, Austria and Liechtenstein. The #BankersCom platform is a unique opportunity for dialogues and sharing of important insights and information from the banking and finance sector and is supported by the academic sponsorship and participation of the prestigious University of Zurich.
Digital Enterprise and Security 2022
Terčem čím dál tím frekventovanějších kybernetických útoků už dávno nejsou pouze státní podniky a orgány veřejné správy, ale setkávají se s nimi na denní bázi i společností v komerční sféře. Jedním z mála pozitivních důsledků pandemie COVID-19 byla akcelerace digitalizace podnikových procesů a nutnost vzdálené práce a komunikace. Kromě zvýšené efektivity však s sebou digitalizace přináší i bezpečnostní rizika, která se nevyplácí podceňovat.
Adobe Partner Day
Members of our team visited Adobe Partner Day on August 31. The event was hosted at the congress center of Hotel Novotel Warszawa, right in the city center. The whole program consisted of two main blocks. Morning block was aimed more towards the structure of Adobe Experience Cloud and management of experience in general. Then we took a closer look at Adobe Commerce in the afternoon part of the event.
Choosing the best experience? Try Adobe Experience Manager
Vybíráte nejvhodnější Digital Experience Platformu (DXP) pro Váš business? Možná právě pro Vás je tu Adobe Experience Manager (AEM) od společnosti Adobe, která se nachází v roce 2022 v prestižním magickém kvadrantu leaderů DXP řešení vydávaném každoročně společností Gartner.