Digital Business Transformation Forum - 29.září 2022 v Curychu.

Cleverbee stříbrným partnerem přední švýcarské konference "Digital Business Transformation Forum" 29. září 2022 v Curychu.

06.10.2022
Jako stříbrný partner akce Cleverbee podpořilo významnou komunitní platformu, která sdružuje vedoucí pracovníky švýcarského hospodářství zodpovědné za transformační procesy, nové obchodní modely a digitalizaci ve svých společnostech.

Fórum nabídlo vynikající příležitost seznámit se s digitálními trendy, strategiemi a konkrétními transformačními modely podnikání a možnost diskutovat o nich s cílem podpořit svou společnost.

Hlavním motem konference v roce 2022 bylo: Digitální vedení: zlepšovat se, nikoli být dobrý  

Úspěšní manažeři sdíleli formou přednášek užitečné poznatky pro odolné digitální obchodní modely a vize udržitelných inovací. Kromě toho odborníci ukázali, jak se moderní společnosti vypořádávají s rizikovými faktory, jako je kybernetická kriminalita, a předvedli koncepty a nástroje pro účinnou kybernetickou odolnost.

Je stále jasnější, že úspěšné budou ty společnosti, které poskytují produkty a služby založené na datech, umožňují digitální rozhraní a důsledně digitalizují své procesy.