Přejít k obsahu

Cleverbee pro studenty

Baví tě studovat a zároveň propojovat teorii s praxí? Zajímá tě IT a rád bys získal praktické zkušenosti? Rád bys pracoval se zkušenými kolegy, ale i se svými vrstevníky? Pak jsi tady správně!

DIGITALIZING YOUR WORLD

ZÍSKEJ TEN SPRÁVNÝ ROZLET!

Studuješ informatiku, softwarové inženýrství, data a analytiku, projektové řízení nebo podobný obor a rád bys prohloubil své znalosti a zkombinoval/propojil teorii s praxí?

Nabízíme studentům možnost naskočit do rozjetého vlaku – stát se právoplatnými členy ve stabilním sehraném týmu a využít tak příležitosti učit se od těch nejlepších v naší společnosti. Ať už při práci na projektech pro naše klienty v ČR, ale i ve Švýcarsku.

Jestli ti záleží na tom kde, pro koho a s kým pracuješ, dáváš přednost dobré partě před anonymním davem a kvalitě před kvantitou, jsi vítán!

Prozkoumat pracovní místa pro studenty#

Ilustration
Obrazek

Povedeme tě

Obrazek

Uč se

Obrazek

Rozvíjej se

Obrazek

Vypracuj se

Obrazek

Zůstaň svůj

Neztrať se v davu - rozvíjej se s námi

U nás se neztratíš v davu

U nás se neztratíš v davu

Zaměstnáváme skvělé odborníky. Investujeme do jejich školení, mentoringu, osobního rozvoje. Jestli ti záleží na tom kde, pro koho a s kým pracuješ, dáváš přednost dobré partě před anonymním davem a kvalitě před kvantitou, tak jsi vítán!

Vytvoř si vlastní kariérní cestu

Vytvoř si vlastní kariérní cestu

Můžeš uspět jako vývojář, manažer nebo se stát třeba architektem. Rádi rozvíjíme lidi a víme, jak na to. Budeme s tebou (spolu)pracovat tak, abychom ti pomohli maximalizovat tvůj potenciál, ať už je jakýkoli. U nás zkrátka není důležité si zvolit směr hned na začátku.

Bav se v práci i mimo ni

Bav se v práci i mimo ni

V dobře organizovaném a příjemném prostředí budeš produktivnější a úspěšnější. Na rozdíl od velkých korporací jsme firma s rodinnou atmosférou. Podnikáme pravidelně společné výlety do přírody a za zábavou a účastníme se sportovních akcí.

Podpoříme tě

Podpoříme tě

Nejen, že budeš pracovat společně se skvělými kolegy na zajímavých projektech a učit se jeden od druhého, ale také tě čeká řada benefitů v podobě flexibilní pracovní doby, přizpůsobení práce tvému studiu a zkouškám, pravidelné občerstvení – fruit days, zapojení do vzdělávacího programu i zázemí pro sportovce a mnoho dalších.

Hodnoty Cleverbee

To, jak u nás pracujeme formuje kulturu organizace… Plánujeme společné akce, výlety, sportovní aktivity atd. Jsme týmoví hráči. Sázíme na dobré vztahy a uzavíráme dlouhodobá partnerství, která nám umožňují do detailu poznat procesy a potřeby našich klientů. Díky tomu dokážeme efektivně vyvíjet a dodávat řešení v optimálním čase time-to-market.

ZJISTI VÍCE

Ilustration

Co je u nás nového?

Nemluvíme jen Javou, ale umíme se i bavit. Proto nám to v práci šlape skvěle.

12. 10. 2022

A jak se bavíte v práci vy? :-) U nás jedeme klasický WORKout. Ať už držíme v prkně, děláme shyby či se vyvalujeme na sedacích pytlech, tak si vždycky fandíme a popoháníme k lepším výsledkům.

29. 9. 2022

Další zastávka, Curych a jako stříbrní partneři na přední švýcarské konferenci Digital Business Transformation Forum. Jsme hrdí na to, že jsme mohli podpořit takto významnou platformu, která podporuje digitální trendy, strategie či transformační modely podnikání.

22. 9. 2022

Myslíme si, že jsme odstartovali sezónu plnou konferencí na 100%. Nyní momentálně ve Švýcarsku na BankersCom2022!

15. 9. 2022

Jak digitalizovat, ale zároveň ochránit data i lidi? To bylo tématem akce "Digital Enterprise and Security 2022," kde jsme se jako hlavní pořadatelé společně s partnery sešli v Hotelu Fitzgerald, 15.09.2022.

31. 8. 2022

Zúčastnili jsme se partnerské konference společnosti Adobe ve Varšavě. Byla to pro nás skvělá příležitost se setkat osobně s týmem Adobe a ostatními partnery. Děkujeme za tuto experience a těšíme se na účast Adobe na blížící se události Digital Enterprise and Security 2022!

Cleverbee v akci

Necháme vás lehce nahlédnout do našeho back-endu a pocítit tu skvělou atmosféru, která u nás vládne.

Podívejte se na pár fotografií z pracovního i nepracovního života Cleverbee. Pravidelně hledáme nové kolegy na vysokých školách, pořádáme odborné workshopy pro klienty a interní vzdělávací semináře. Scházíme se na firemních snídaních, chodíme na výlety po práci, jezdíme na společné akce hlavně do přírody a za sportem :-).

Komu naše řešení pomáhají

Sleduj nás na sociálních sítích

youtube logoLinkedIn screenshot
LinkedIn logoLinkedIn screenshot

Napište nám

Nenašli jste potřebnou informaci nebo máte na nás dotaz. Budeme rádi, když nám dáte vědět.

Toto pole musí být vyplněno.
Toto pole musí být vyplněno.
Toto pole musí být vyplněno.
Toto pole musí být vyplněno.