Přejít k obsahu
background-image

O nás

Jsme softwarová společnost s česko-švýcarskými kořeny. Na trhu jsme jako doma už od roku 2001. Jsme profesionálové a IT nadšenci.

DIGITALIZING YOUR WORLD

Cleverbee

Naše hodnoty utvářejí kulturu organizace a definují charakter naší společnosti. Základní hodnoty naplňujeme prostřednictvím týmu, ve kterém nás baví spolupracovat a rozvíjet se, stejně jako dlouhodobá partnerství s našimi klienty. Sázíme na dobré vztahy a uzavíráme dlouhodobá partnerství, která nám umožňují do detailu poznat procesy a potřeby našich klientů. Díky tomu dokážeme efektivně vyvíjet a dodávat řešení v optimálním čase time-to-market.

20

let na trhu

stovky

úspěšných projektů

desítky

skvělých partnerství

Cleverbee tým

Náš příběh přesahuje znalosti i technologické inovace, protože nic z toho se neobejde bez spokojených a inspirativních lidí. Naší prioritou je vytvářet rozmanité a obohacující prostředí, které podporuje a rozvíjí naše lidi. Díky tomu máme stabilní tým odborníků, který nese know-how a přináší spolehlivá a nápaditá řešení, která posouvají podnikání našich klientů vpřed, daleko za hranice běžných standardů.

Ilustration

Management

Michal Štěpánek

CEO
Michal Štěpánek, CEO, Cleverbee solutions s.r.o.

Už 20 let udává směr i rychlost. Pracuje s českou chytrostí a švýcarskou precizností. 

Skutečný lídr & optimista

Pavel Weigner

CTO
Pavel Weigner, CTO, Cleverbee solutions s.r.o.

Nikdy se neztratí v terénu ani kontextu. Rozvíjí talent našich lidí i vrcholových sportovců.

Technologický & sportovní nadšenec

Šárka Kocová

Sales Manager
Šárka Kocová, Sales Manager, Cleverbee solutions s.r.o.

Obchod bere jako hru, ale práci jako vážnou věc. Z klientů dělá přátele.

Bezprostřední týmový hráč

Irena Skotálková

Marketing & HR Manager
Irena Skotálková, Marketing & HR Manager, Cleverbee solutions s.r.o.

Je nedostižná v kreativitě i při běhu. Zastane hned několik rolí a na všechno má tabulky.

Multitasking má jako standard

Co je u nás nového?

Nemluvíme jen Javou, ale umíme se i bavit. Proto nám to v práci šlape skvěle.

22. 9. 2022

Myslíme si, že jsme odstartovali sezónu plnou konferencí na 100%. Nyní momentálně ve Švýcarsku na BankersCom2022!

15. 9. 2022

Jak digitalizovat, ale zároveň ochránit data i lidi? To bylo tématem akce "Digital Enterprise and Security 2022," kde jsme se jako hlavní pořadatelé společně s partnery sešli v Hotelu Fitzgerald, 15.09.2022.

31. 8. 2022

Zúčastnili jsme se partnerské konference společnosti Adobe ve Varšavě. Byla to pro nás skvělá příležitost se setkat osobně s týmem Adobe a ostatními partnery. Děkujeme za tuto experience a těšíme se na účast Adobe na blížící se události Digital Enterprise and Security 2022!

30. 6. 2022

Grilování systémáka probíhá v Cleverbee trochu jinak - dostane zástěru a důvěru :-) Popracovní slunečná grilovačka v Riders Coffee poslední den, než se nám všichni rozutečou na dovolené.

25. 5. 2022

Multi kulturně-sportovní výlet po práci do Prokopského údolí = chodci, běžky, cyklisti + pivo, sluníčko a velká pohoda :-). Opět jsme s radostí zavírali hospodu a snažili se představit, jak budeme ráno v práci.

Cleverbee v akci

Necháme vás lehce nahlédnout do našeho back-endu a pocítit tu skvělou atmosféru, která u nás vládne.

Podívejte se na pár fotografií z pracovního i nepracovního života Cleverbee. Pravidelně hledáme nové kolegy na vysokých školách, pořádáme odborné workshopy pro klienty a interní vzdělávací semináře. Scházíme se na firemních snídaních, chodíme na výlety po práci, jezdíme na společné akce hlavně do přírody a za sportem :-).

Staň se součástí našeho týmu!

Vytvořte si vlastní příběh ve společnosti Cleverbee. U nás si můžete zvolit svou vzdělávací cestu, zdokonalit své dovednosti a stát se odborníkem na požadovanou pozici.

 

 

               Připojte se k nám