Přejít k obsahu
background-image

O nás

Jsme softwarová společnost s česko-švýcarskými kořeny. Na trhu jsme jako doma už od roku 2001. Jsme profesionálové a IT nadšenci.

DIGITALIZING YOUR WORLD

Cleverbee

Naše hodnoty utvářejí kulturu organizace a definují charakter naší společnosti. Základní hodnoty naplňujeme prostřednictvím týmu, ve kterém nás baví spolupracovat a rozvíjet se, stejně jako dlouhodobá partnerství s našimi klienty. Sázíme na dobré vztahy a uzavíráme dlouhodobá partnerství, která nám umožňují do detailu poznat procesy a potřeby našich klientů. Díky tomu dokážeme efektivně vyvíjet a dodávat řešení v optimálním čase time-to-market.

20

let na trhu

stovky

úspěšných projektů

desítky

skvělých partnerství

Cleverbee tým

Náš příběh přesahuje znalosti i technologické inovace, protože nic z toho se neobejde bez spokojených a inspirativních lidí. Naší prioritou je vytvářet rozmanité a obohacující prostředí, které podporuje a rozvíjí naše lidi. Díky tomu máme stabilní tým odborníků, který nese know-how a přináší spolehlivá a nápaditá řešení, která posouvají podnikání našich klientů vpřed, daleko za hranice běžných standardů.

Ilustration

Management

Michal Štěpánek

CEO
Michal Štěpánek, CEO, Cleverbee solutions s.r.o.

Už 20 let udává směr i rychlost. Pracuje s českou chytrostí a švýcarskou precizností. 

Skutečný lídr & optimista

Pavel Weigner

Technology and Consulting Director
Pavel Weigner, Technology and Consulting Director, Cleverbee solutions s.r.o.

Nikdy se neztratí v terénu ani kontextu. Rozvíjí talent našich lidí i vrcholových sportovců.

Technologický & sportovní nadšenec

Šárka Kocová

Sales Manager
Šárka Kocová, Sales Manager, Cleverbee solutions s.r.o.

Obchod bere jako hru, ale práci jako vážnou věc. Z klientů dělá přátele.

Bezprostřední týmový hráč

Irena Skotálková

Marketing & HR Manager
Irena Skotálková, Marketing & HR Manager, Cleverbee solutions s.r.o.

Je nedostižná v kreativitě i při běhu. Zastane hned několik rolí a na všechno má tabulky.

Multitasking má jako standard

Co je u nás nového?

Nemluvíme jen Javou, ale umíme se i bavit. Proto nám to v práci šlape skvěle.

12. 10. 2022

A jak se bavíte v práci vy? :-) U nás jedeme klasický WORKout. Ať už držíme v prkně, děláme shyby či se vyvalujeme na sedacích pytlech, tak si vždycky fandíme a popoháníme k lepším výsledkům.

29. 9. 2022

Další zastávka, Curych a jako stříbrní partneři na přední švýcarské konferenci Digital Business Transformation Forum. Jsme hrdí na to, že jsme mohli podpořit takto významnou platformu, která podporuje digitální trendy, strategie či transformační modely podnikání.

22. 9. 2022

Myslíme si, že jsme odstartovali sezónu plnou konferencí na 100%. Nyní momentálně ve Švýcarsku na BankersCom2022!

15. 9. 2022

Jak digitalizovat, ale zároveň ochránit data i lidi? To bylo tématem akce "Digital Enterprise and Security 2022," kde jsme se jako hlavní pořadatelé společně s partnery sešli v Hotelu Fitzgerald, 15.09.2022.

31. 8. 2022

Zúčastnili jsme se partnerské konference společnosti Adobe ve Varšavě. Byla to pro nás skvělá příležitost se setkat osobně s týmem Adobe a ostatními partnery. Děkujeme za tuto experience a těšíme se na účast Adobe na blížící se události Digital Enterprise and Security 2022!

Cleverbee v akci

Necháme vás lehce nahlédnout do našeho back-endu a pocítit tu skvělou atmosféru, která u nás vládne.

Podívejte se na pár fotografií z pracovního i nepracovního života Cleverbee. Pravidelně hledáme nové kolegy na vysokých školách, pořádáme odborné workshopy pro klienty a interní vzdělávací semináře. Scházíme se na firemních snídaních, chodíme na výlety po práci, jezdíme na společné akce hlavně do přírody a za sportem :-).

Staň se součástí našeho týmu!

Vytvořte si vlastní příběh ve společnosti Cleverbee. U nás si můžete zvolit svou vzdělávací cestu, zdokonalit své dovednosti a stát se odborníkem na požadovanou pozici.

 

 

               Připojte se k nám