Cleverbee zpátky ve školních lavicích. Na VŠE se konal Data Festival.
Stejně jako v minulém roce jsme nechyběli na Data Festivalu, který se konal již tradičně na akademické půdě Vysoké školy ekonomické v Praze. Letošní ročník nesl název „Zkrocení zlých dat“. Jaká data si představit pod těmi zlými a existují vůbec taková data? Nejen na tuto otázku bylo připraveno více než 40 přednášek a workshopů a my jsme byli u toho.
A jak se bavíte v práci vy? U nás jedeme klasický WORKout :-)
U nás se nikdy nenudíme. Před měsícem jsme rozjeli challenge, kde jsme každý den velmi poctivě drželi v prkně a každým týdnem zvyšovali čas výdrže. Největší držáci už zvládnou i pět minut!
InsuranceCom CE 2022 – Cleverbee podpořilo přední nezávislou platformou pro vedoucí pracovníky v pojišťovnictví
InsuranceCom CE 2022 – Cleverbee podpořilo přední nezávislou platformou pro vedoucí pracovníky v pojišťovnictví ve Švýcarsku, Německu, Rakousku a Lichtenštejnsku 4. – 5. 10. 2022. Letošním podtitulem akce bylo „Tvorba nových cest k růstu“ a je logickou vazbou na turbulentní dění v posledních dvou letech, kdy se otřásly základy společnosti i ekonomiky. Výzvou pro tradiční obchodní modely pojišťoven jsou pak otázky udržitelnosti, nově vznikající rizika a zrychlující se digitální ekonomika.
Cleverbee stříbrným partnerem přední švýcarské konference "Digital Business Transformation Forum" 29. září 2022 v Curychu.
Jako stříbrný partner akce Cleverbee podpořilo významnou komunitní platformu, která sdružuje vedoucí pracovníky švýcarského hospodářství zodpovědné za transformační procesy, nové obchodní modely a digitalizaci ve svých společnostech.
Digital Enterprise and Security 2022
Terčem čím dál tím frekventovanějších kybernetických útoků už dávno nejsou pouze státní podniky a orgány veřejné správy, ale setkávají se s nimi na denní bázi i společností v komerční sféře. Jedním z mála pozitivních důsledků pandemie COVID-19 byla akcelerace digitalizace podnikových procesů a nutnost vzdálené práce a komunikace. Kromě zvýšené efektivity však s sebou digitalizace přináší i bezpečnostní rizika, která se nevyplácí podceňovat.
Cleverbee attended the BankersCom conference in Switzerland.
We don't limit our trend tracking to local markets. This year we were also part of one of the most important conferences for senior managers from the banking and finance sector in Switzerland, Germany, Austria and Liechtenstein. The #BankersCom platform is a unique opportunity for dialogues and sharing of important insights and information from the banking and finance sector and is supported by the academic sponsorship and participation of the prestigious University of Zurich.
Choosing the best experience? Try Adobe Experience Manager
Vybíráte nejvhodnější Digital Experience Platformu (DXP) pro Váš business? Možná právě pro Vás je tu Adobe Experience Manager (AEM) od společnosti Adobe, která se nachází v roce 2022 v prestižním magickém kvadrantu leaderů DXP řešení vydávaném každoročně společností Gartner.
The battle for identity security
Hands up – say the password! The password authentication method has proven to be vulnerable, and is therefore often supplemented in many cases through the use of higher authentication factors. What trends await us in IAM? Identity verification using a selfie? Why not?
We visited the Trends in Automotive Logistics conference (TAL 2021)
This year's TAL 2021 conference bore the subtitle Going Digital: Where's the Right Balance and prepared a rich program for visitors full of interesting guests.
Digital Enterprise and Security 15.09.2022
Jedinečná platforma pro získání užitečných informací pro Váš byznys a novinek z oblasti bezpečnosti dat, dokumentů, digitálních podpisů a BankID.
Understanding IdM / AM / IAM / IGA
Would you like to improve the security of your data? Have you decided to implement a new identity management and access control system at your company? If you have decided to focus on this issue and are looking for a suitable solution, then you have surely encountered acronyms such as IdM, IAM, IGA and others, some of which are intertwined in many ways, whilst others are fundamentally different in meaning.
Adobe Partner Day
Members of our team visited Adobe Partner Day on August 31. The event was hosted at the congress center of Hotel Novotel Warszawa, right in the city center. The whole program consisted of two main blocks. Morning block was aimed more towards the structure of Adobe Experience Cloud and management of experience in general. Then we took a closer look at Adobe Commerce in the afternoon part of the event.
Digital Business Transformation Forum
This year, Cleverbee will continue to support the Digital Business Transformation Forum as a silver partner.
BankersCom CE management conference
We will be taking part in another BankersCom CE management conference from 21 to 22 September 2021 at the Gottlieb Duttweiler Institute in Rüschlikon, Switzerland.
Kariérní veletrh na VŠE - ŠANCE
Poprvé jsme se letos zúčastnili pracovního veletrhu ŠANCE na VŠE v Praze. Byli jsme mile překvapeni rozsahem akce i aktivitou a zájmem o spolupráci ze strany studentů. Doufáme, že jsme předali potřebné informace pro vstup do kariérního světa, a těšíme se na spolupráci s mladými talenty.
InsuranceCom in Zurich
Cleverbee will once again be a partner of the InsuranceCom conference, which will be held on 1 October 2021 in Zurich. The platform, where decision makers of Swiss and Central European insurance leaders meet, is very important for the development of our know-how in the field of insurance digitalization.
Zrychlujeme - výhody vývoje s DevExtreme
Kompletní vývoj webových aplikací od nuly může být velmi nákladný. Osvědčeným způsobem, jak značně zmírnit časovou náročnost tvorby projektu a tím i náklady na vývoj, je využívání funkcí moderních knihoven a hledání nových prostředků pro usnadnění práce. Při využívání externích knihoven se sice vývojář může připravit o jedinečnou konfiguraci speciálních prvků, ale ve většině případů nemá velký význam znovu vymýšlet něco, co už před ním bylo vymyšleno.
Kariérní veletrh HIT na UHK
Minulý týden jsme se zúčastnili kariérního veletrhu HIT na Univerzita Hradec Králové . Opět velmi vydařená akce, kde jsme měli možnost potkat již známé tváře, ale i ty nové. Vzhledem k tomu, že se nám dlouhodobě daří zapojovat studenty do praxe a transformovat je následně jako plnohodnotné členy týmu i po škole, tak se budeme těšit i příště.
Cleverbee - since 2001
It has been 20 years since our company was founded.
Why it is necessary to map and model business processes as part of the implementation of a new information system
When ordering a new information system, we logically expect from it and require it to help us meet our strategic goals and increase our company’s productivity. Even worse is if when find that, instead of higher productivity, the newly implemented system slows us down and complicates our routine work. If you ask how this is possible, quite often it is a case of a very trivial mistake, but one which has far-reaching consequences. The problem arises at the outset by underestimating it, or due to the complete absence of any analysis of the company’s processes, which would be helpful in designing solutions and subsequent adjustments to business processes in order to achieve maximum efficiency. An important fact that is often overlooked is the actual role of the information system within the company. The main activity of the IS lies in the support of well-established business processes - the idea that by deploying a new IS you will solve existing problems is odd.