Přejít k obsahu
Reference

Reference

Realizované projekty

Za dobu naší existence jsme úspěšně realizovali stovky projektů. Na naši práci denně spoléhají větší i menší klienti nejen z České republiky, ale i z celé Evropy. Podívejte se na několik vybraných referencí.
ČSOB pojišťovna, a.s. ČSOB pojišťovna, a.s.

Stále spolu. Vážíme si našeho partnerství s ČSOB Pojištovnou, které trvá již téměř 15 let. Za tuto dobu jsme odvedli spoustu práce, která je vidět:

  • Public web
  • Sjednávací aplikace
  • Aplikace hlášení pojistných událostí
  • Klientská zóna
  • Portál pojistných smluv
  • IAM pro B2B portál
Správa železnic, státní organizace Správa železnic, státní organizace
Dobrá zpráva: „dobrá správa“ alias Správa železnic má nový moderní web.

Správa železnic je česká státní organizace, která řídí, spravuje a zajišťuje modernizaci a rozvoj železniční dopravní cesty. V roce 2019 jsme jako subdodavatel vytvořili nový veřejný portál, který odpovídá novému grafickému designu společnosti. Nový web sloučil a nahradil několik stávajících webových prezentací, což znamenalo i provedení rozsáhlé migrace webového obsahu.

Ministerstvo financí ČR Ministerstvo financí ČR
Velká digitalizace. Ministerstvo financí České republiky využívá platformu Adobe AEM Forms pro zabezpečení převodu dokumentů formátů MS Office do formátu PDF, včetně umožnění procesu konverze z moci úřední. Kromě dodávky licencí Adobe AEM jsme pro ministerstvo vytvořili aplikaci Konverzní pracoviště dokumentů, která umožňuje elektronizaci administrativních procesů. Aplikace spolehlivě konvertuje stovky dokumentů denně.
Dopravní podnik hl. m. Prahy, a.s. Dopravní podnik hl. m. Prahy, a.s.

Smlouvy pod kontrolou. Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) patří mezi nejvýznamnější provozovatele městské hromadné dopravy na území České republiky. Zjednodušili jsme a převedli do elektronické podoby systém schvalování smluv a schvalování investic tak, aby byl přehled nad životním cyklem smlouvy od jejího návrhu přes připomínky až po schválení a archivaci. Plánování investičních akcí dnes DPP realizuje prostřednictvím Adobe LiveCycle.

Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o. Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.

Správné informace ve správný čas. TPCA je partnerský podnik automobilek Toyota Motor Corporation a Groupe PSA, které společně vystavěly a provozují automobilovou továrnu u Kolína. Dodali jsme B2E portál, který slouží jako centrální zdroj informací pro přibližně 2 800 zaměstnanců továrny. Dále jsme vytvořili manažerskou nadstavbu BI, která se stará o automatický sběr a generování reportů společnosti a slouží pro řízení a plánování operativních nákladů.

Griesser AG Griesser AG
Extra intranet. Griesser AG je švýcarská společnost s dlouhou tradicí a jeden z předních výrobců stínicí techniky v Evropě.

V roce 2019 jsme dodali nový B2E portál a dále pracujeme na rozvoji jeho funkcí. Klíčovým požadavkem bylo vytvoření 4 jazykových mutací, protože společnost disponuje pobočkami a výrobními závody hned v několika zemích. Část obsahu je společná napříč celou organizací, ale obsahuje i části odlišné obsahem dle lokality jednotlivých poboček a závodů.

Case studies

Podívejte se na několik vybraných projektů, které jsme úspěšně realizovali.

 

 

ČSOB Pojišťovna a.s.

Public Web a klientská zóna /// Sjednávací aplikace /// Access Management & SSO

 

Griesser AG

Intranet

 

Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s. r. o.

BI řešení a B2E portál

 

 

Naši klienti

Našimi klienty jsou významné společnosti napříč obory. Naše řešení jim pomáhají ke zjednodušení procesů, zvýšení efektivity práce a rozvoji byznysu. Jsme hrdí zejména na dlouhotrvající partnerství s většinou našich zákazníků.