Přejít k obsahu
background-image

Digitální transformace

Získejte náskok! Digitální transformace nabízí příležitost získat moderní zákazníky a splnit jejich očekávání prostřednictvím zákaznické zkušenosti bez ohledu na to, jaké služby nebo produkty nabízíte.

DIGITALIZING YOUR WORLD

Jak přistupujeme k vývoji softwaru na zakázku

Během celého cyklu spolupráce zajišťujeme, aby naše schopnosti a odbornost následovaly obchodní strategii našich klientů a propojily se s týmy klientů pro rychlé dosažení jejich požadovaných cílů. Cyklus spolupráce se skládá z jednotlivých projektů, které se řídí dle osvědčených postupů a best practices.

Obrazek

Analýza

Identifikace potřeb,
možností a rizik
Obrazek

Návrh

Definování
řešení a procesů
Obrazek

Koncept

Potvrzení
návrhu
Obrazek

Implementace

Vývoj
a integrace
Obrazek

GO LIVE

Kde naše řešení pomáhají

Ať jste v jakékoli fázi digitalizace, dokážeme vám poradit s komplexními i jednotlivými požadavky.

Odvětví

AUTOMOTIVE

AUTOMOTIVE

V automobilovém průmyslu se pohybujeme už 15 let. Například v TPCA se nám podařilo zjednodušit a zrychlit řadu vnitropodnikových procesů díky automatizaci, reportingu a SSO.

BANKY & FINTECH

BANKY & FINTECH

Za dobu naší existence jsme pracovali pro řadu významných světových i lokálních bank a finančních institucí. Jen těžko lze shrnout vše, co jsme realizovali. Centrální autentizace, využití bankovní identity.

STÁTNÍ SPRÁVA

STÁTNÍ SPRÁVA

Vyznáme se v problematice datových schránek, digitalizace agend, dokumentů i jejich životní cyklů. Mezi naše klienty patří většina ministerstev a státních úřadů včetně švýcarských daňových úřadů.

Klienti

Technologie

Obrazek

Liferay

V Java vyvíjený open-source nástroj pro tvorbu podnikových portálů pomocí portletů. Ideální nástroj pro tvorbu webového obsahu a agregování aplikací v podobě portletů do jednoho webu.
Obrazek

Adobe Experience Manager

Cloud native nástroj pro tvorbu a správu obsahu, se kterými interaguje se zákazníky. Řeší problémy od webové stránky až po e-commerce v podobě mobilní aplikace.
Obrazek

Pentaho

Business inteligence nástroj, který se používá pro tvorbu reportů a datových transformací. Open-source nástroj vyvinutý pomocí Java.
Obrazek

Alfresco

Open-source nástroj pro správu dokumentů. Poskytuje webové rozhraní pro přístup k dokumentům odkudkoliv a usnadňuje jejich a vyhledávání spolu s verzováním.
Obrazek

MidPoint

Open-source identity management systém. Nástroj, který je určen k centrální správě všech identit uvnitř firmy. Spravuje a zakládá účty ve všech cílových systémech.
Obrazek

CAS

Open-source access management systém. Skvělý nástroj, který řeší centralizaci a sjednocení přihlašování uvnitř firmy. Bonusem je funkční single sign-on způsob přihlašování do firemních systémů.
Obrazek

Java

Objektově orientovaný programovací jazyk, určený pro tvorbu aplikací a systémů. Vhodný jak pro tvorbu jednoduchých aplikací (J2SE), tak i pro podnikové systémy (J2EE) a mobilní Android aplikace (J2ME).
Obrazek

Mule ESB

Enterprise service bus tvoří páteřní systém každé velké firmy. Jedná se o nástroj, do kterého jsou napojeny všechny ostatní systémy. Řeší problém kompatibility mezi jednotlivými systémy.
Obrazek

JavaScript

Skriptovací jazyk, který je na webu jako doma. Přestože se prosadil primárně pro tvorbu webových aplikací, lze v něm vytvářet i mobilní aplikace či backendové systémy v příslušných frameworcích.
Obrazek

Angular

Webový Framework, který je založený na TypeScriptu. Jeden z nejpopulárnějších nástrojů pro tvorbu webových aplikací a webů.
Obrazek

Kotlin

Programovací jazyk, který je kompatibilní s Javou. Hlavní doménou je vývoj nativních aplikací pro Android, avšak lze v něm psát cokoliv díky kompatibilitě s Java Virtual Machine.
Obrazek

Elastic search

Nástroj určený pro fulltext vyhledávání v dokumentech. Skvělý nástroj pro práci s logovacími soubory, které generují systémy.
Obrazek

JBoss

JBoss je aplikační platforma založená na Java EE, která slouží k vytváření, nasazování a hostování vysoce transakčních aplikací a služeb vyvíjených v jazyce Java.
Obrazek

Tomcat

Open-source multiplatformní aplikační server, který je určený pro spouštění Java enterprise aplikací.
Obrazek

TypeScript

Skriptovací jazyk, který je nadstavbou JavaScriptu, do kterého se kompiluje. Jedná se o velmi populární alternativu k JavaScriptu, hlavně díky striktní typovosti.
Obrazek

Python

Skriptovací jazyk primárně určený pro práci s velkými objemy dat a pro vědecko-matematické aplikace. Díky své jednoduchosti a všestrannosti je velmi populární a lze pomocí Django frameworku dělat i webové aplikace.
Obrazek

React.js

Nejpopulárnější JavaScript Framework pro tvorbu webových aplikací. Ideální nástroj pro svižný web, kde se data ani neohřejí.
Obrazek

React Native

Větší bráška React.js, který se používá pro tvorbu mobilních aplikací. Velmi oblíbený Framework, jelikož vývoj v něm připomíná tvorbu webové stránky. Vzniklý kód lze použít pro generování klienta na všechny mobilní operační systémy.
Obrazek

Vue.js

JavaScriptový Framework pro tvorbu webových aplikací, který vznikl jako alternativa k React.js. Hlavní výhodou je snadná práce s ním, jelikož vznikl za účelem rychlého prototypování webů.
Obrazek

Microsoft Partner

Microsoft nabízí komplexní řešení pro všechny. Od koncových uživatelů až po největší korporace. Ani v našem portfoliu nechybí nabídka produktů a služeb, které pomohou zjednodušit a zrychlit firemní procesy.

Milujeme Open Source. Otevřené standardy umožňují nezávislý rozvoj systémů a šetří našim klientům peníze za licenční poplatky. V mnoha případech však využíváme i „Enterprise“ produkty od předních výrobců na trhu. V každém případě však naše řešení stavíme na platformách, které máme prověřená léty – i na kritických systémech a ve vysoce dostupné architektuře.

Ilustration

Nenechte si ujít

Proč je klíčové modernizovat autentizační systémy (z praxe)
V dnešním rychle se vyvíjejícím digitálním světě je bezpečnost dat na prvním místě. Společnosti čelí neustálým výzvám a hrozbám, které vyžadují nejen efektivní ochranná opatření, ale i průběžné modernizace a inovace. Jedním z klíčových prvků digitální bezpečnosti je autentizační systém, který hraje zásadní roli v ochraně dat a důvěrnosti uživatelů. Jak ukazuje naše poslední případová studie, modernizace těchto systémů je nejen nutná, ale i strategicky výhodná.
Automatizace a self-service nástroje v digitální éře
V digitální éře, kde rychlost a přístupnost informací hrají klíčovou roli, se pojišťovny obrací k technologiím, které transformují zážitek jejich klientů. Digitální portály jsou příkladem tohoto trendu, poskytující uživatelům kontrolu a flexibilitu, které zároveň nabízejí pojišťovnám nástroje pro snížení nákladů a zvýšení celkové efektivity.
Příběh o vývoji systému "na zelené louce"
Zatímco u korporací jednoduché řešení neexistuje, menší firmy si mohou dovolit radikální řez. Jaké to bylo odskočit si od největších pojišťoven, bank a institucí, vrátit se ke kořenům a opět si něco naprogramovat na zelené louce?

Kontaktujte nás

Toto pole musí být vyplněno.
Toto pole musí být vyplněno.
Toto pole musí být vyplněno.
Toto pole musí být vyplněno.