Portálová řešení a klientské zóny

 

Neztrácejte čas v moři různých aplikací, když můžete mít díky portálu všechno přehledně na jednom místě.  

Využíváte ve firmě velké množství aplikací? Zdá se vám to nepřehledné, nehospodárné a časově náročné?Nabízíme vám jednoduché řešení – portál.Portálová řešení slouží k integraci různých aplikací pod jednu střechu. Z jednoho místa a v rámci jedné infrastruktury poskytuje portál uživatelům informace podle úrovně jejich přístupu.

Za sedmnáct let na trhu jsme postavili celou řadou významných portálových řešení na softwaru od společností IBM, Oracle, BEA a ovládáme i opensource řešení, jako Liferay. V poslední době se věnujeme hlavně portálům postaveným na opensource technologii Liferay, se kterou máme výborné zkušenosti.

Mini case study

Portál B2C pro Home Credit

Jak ulehčit call centru

Od společnosti Home Credit International, a. s., která poskytuje především půjčky v ČR a zahraničí, jsme dostali za úkol odlehčit jejich call centru         a vytvořit pro zákazníky nový komunikační portál.

Co portál zvládne

Home Credit si nás vybral díky rozsáhlým zkušenostem a také protože pracujeme s opensource technologií. Portál teď  nabízí klientům zakládání smluv, správu účtu atd.

Okamžitý úspěch

Naše řešení skutečně citelně ulevilo provozu call centra. Zvládne až 15 000 uživatelů současně. Hned po spuštění portálu jej začalo využívat okolo pěti tisíc uživatelů.  

Pojďme se potkat

Líbí se vám, co děláme, a tušíte, že bychom si mohli rozumět? Výborně! Dejte nám vědět, rádi se s vámi potkáme a probereme vaše nápady a přání.