Mobilní aplikace

 

Strčte všechny do kapsy. Díky mobilním aplikacím pro webová či mobilní rozhraní máte informace pořád po ruce. Pracujeme s Androidem i IOS.

Bez informací bychom se daleko nedostali. Potřebujeme je mít k dispozici, kamkoliv se hneme. To zajistí právě mobilní aplikace. Připravit dovedeme dvě varianty mobilních aplikací. Buď mají podobu mobilních webových stránek, které vznikají díky responzivnímu designu portálové platformy Liferay, nebo fungují jako nativní aplikace běžící na operačním systému mobilních zařízení.

Aplikace zobrazují nejen statický obsah, ale přinášejí i pokročilé funkce jako:

  • formuláře
  • interaktivní kalkulátory
  • mapy
  • hry
  • zobrazování obsahu podle aktuálního místa atd.

Mini Case study

Mobilní aplikace CardLess+ pro beevendo

Aplikace pro dva systémy

Společnost beevendo, s. r. o si přála vytvořit aplikaci pro Android a iOS, která zobrazuje data podle toho, kde se její uživatel právě nachází.

Zahoďte věrnostní kartičky

Aplikace CardLess+ v sobě uloží věrnostní karty zákazníka, který je pak může pohodlně používat z mobilu, aniž by je u sebe musel mít fyzicky. 

Komunikace dvěma směry

Aplikace CardLess+ umožňuje obousměrnou komunikaci. Ukazuje zákazníkovi obchody v jeho okolí a upozorňuje ho na slevy a akce.

Pojďme se potkat

Líbí se vám, co děláme, a tušíte, že bychom si mohli rozumět? Výborně! Dejte nám vědět, rádi se s vámi potkáme a probereme vaše nápady a přání.