Digitalizace dokumentů

 

Řešení pro rychlé schvalování, elektronické podepisování i přehledná archivace dokumentů ušetří neskutečné množství času.

DMS je zkratka pro document management system, tedy systém, který nedovolí dokumentům, aby se zatoulaly, ztratily nebo je někdo zapomněl schválit. Podle naší legislativy jsou klasické papírové i elektronické dokumenty stejně platné a významné, proto je potřeba mít dobrý systém, který dokáže množství elektronických dokumentů zpracovávat a uchovávat podle toho, jak procházejí svým životním cyklem.

V posledních letech jsme zrealizovali celou řadu významných DMS projektů. Máme zkušenosti s elektronizací dokumentových procesů, řízením celého životního cyklu od skenování po archivaci, konverzemi dokumentů do PDF, PDF/A, elektronickým podepisováním, automatickou validací podpisů a přepodepisováním dokumentů. Naše řešení stavíme na nástrojích ECM Alfresco, Adobe LiveCycle a Liferay portál.

Mini Case study

Systém na správu dokumentů a obsahu pro ČVUT

Udělejte v tom pořádek

Pro řízení toku administrativních dokumentů si rektorát ČVUT vybral ECM řešení Alfresco. Původní systém neběžel na standardizovaném řešení, vyhledávání dokumentů bylo velmi složité.

Licenční poplatky na nule

Naše řešení si ČVUT zvolilo proto, že jsme plně respektovali jejich požadavky a systém jsme postavili na robustních základech, navíc                  s nulovými licenčními poplatky.

Konečně máme přehled

Povedlo se nám zajistit přehlednou správu rektorské agendy. Systém pro správu obsahu Alfresco jsme propojili s LDAP, kde ČVUT vede na 22 000 uživatelských účtů.

Pojďme se potkat

Líbí se vám, co děláme, a tušíte, že bychom si mohli rozumět? Výborně! Dejte nám vědět, rádi se s vámi potkáme a probereme vaše nápady a přání.