Agendová řešení

 

Hledáte aplikaci, která umí přesně to, co potřebujete, ale zatím marně? Žádné obecné řešení Vám nevyhovuje? Vytvoříme vám softwarové řešení na míru.

Jste nároční a potřebujete aplikaci, která zvládne požadavky na vaši agendu? Nebo nemáte přehnané nároky, jen jste zatím nenašli aplikaci, která umí přesně to, co potřebujete? Dovedeme vytvořit perfektní aplikaci přímo na míru tomu, co potřebujete pro to, abyste mohli dobře a pohodlně spravovat svoji agendu. 

Vyvíjení aplikací na agendová řešení, znamená, že nastavíme software na míru. Třeba na správu a hodnocení dodavatelů, schvalování smluv nebo faktur. Faktury umíme vytvářet automaticky z výrobních systémů, převést do PDF, elektronicky podepsat, odeslat a uložit do systému na správu dokumentů DMS.

Mini Case study

Práce s dokumenty pro Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR

Všechno podle zákona

Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR se na nás obrátilo, abychom mu pomohli splnit požadavky na práci s dokumenty plynoucí ze zákona o datových schránkách a novelizaci zákona o archivnictví a spisové službě.

Převody do PDF

Vytvořili jsme pracoviště pro konverze z moci úřední a převod dokumentů do formátu PDF. To zvládá nejen převod do PDF, ale i vícenásobné podepisování dokumentů pomocí Adobe Reader i dlouhodobou archivaci elektronických dokumentů.

Věříme Adobe

Řešení je založené na serverové dokumentové platformě Adobe LiveCycle PDF Generator, ReaderExtension a modelování procesu v prostředí Adobe LiveCycle Workbench ES a integraci konverzních služeb do spisové služby.

Pojďme se potkat

Líbí se vám, co děláme, a tušíte, že bychom si mohli rozumět? Výborně! Dejte nám vědět, rádi se s vámi potkáme a probereme vaše nápady a přání.