Mobilní aplikace

Strčte všechny do kapsy. Díky mobilním aplikacím a responzivním webům máte informace pořád po ruce. Pracujeme s Androidem i iOS.

Bez informací bychom se daleko nedostali. Potřebujeme je mít k dispozici kdykoliv a kdekoliv. To zajistí právě mobilní telefon nebo tablet. Pro mobilní zařízení dovedeme připravit dvě varianty řešení. První varianta má podobu webových stránek, které jsou díky responzivnímu designu pro uživatele přívětivé.  Druhou variantou je nativní appka běžící v mobilu.

Pro Vaše potřeby zvolíme tu správnou variantu. Využijeme všech dostupných moderních prostředků a trendů pro vytvoření produktu přesně podle Vašich představ. S appkou od nás budete schopni rychle a efektivně předávat informace i nabídky produktů a služeb vašim zákazníkům, nebo zjednodušíte práci svým zaměstnancům.

Mini Case study

Mobilní aplikace CardLess+ pro beevendo

Aplikace pro dva systémy

Společnost beevendo, s.r.o. si přála vytvořit aplikaci pro Android a iOS, která zobrazuje data podle toho, kde se její uživatel právě nachází.

Zahoďte věrnostní kartičky

Aplikace CardLess+ v sobě uloží věrnostní karty zákazníka, který je pak může pohodlně používat z mobilu, aniž by je u sebe musel mít fyzicky.

Komunikace dvěma směry

Aplikace CardLess+ umožňuje obousměrnou komunikaci. Ukazuje zákazníkovi obchody v jeho okolí a upozorňuje ho na slevy a akce.

Napiště nám!