Integrace

 

Nejen od zaměstnanců, ale i od aplikací chceme, aby spolu uměly komunikovat a aby si rozuměly. Nerozumí si vaše aplikace? Naučíme je to.

Investovali jste do aplikací a ony si nedovedou předávat data a vlastně si vůbec mezi sebou nerozumějí? Dokážeme je propojit prostřednictvím EAI = zkratka pro enterprise application integration. EAI umožňuje spolupráci všech interních systémů mezi sebou a pomáhá připravit půdu integraci systémů vně firmy.

Součástí toho, aby vaše aplikace mluvily stejnou řečí, je také propojení jednotlivých uživatelských účtů. To vznikne pomocí jednotného přihlášení uživatelů do systému, kterému se říká SSO, tedy single sign-on. Ten se postará o jednotné přihlášení uživatelů ke všem aplikacím, ke kterým mají povolený přístup.

Mini Case study

Propojujeme pro Deutsche Telekom

Integrace SSO

Pro německou společnost patřící do skupiny Deutsche Telekom jsme připravili a realizovali integraci SSO providera.

Komunikace je základ

Stávající řešení firmy využívalo velkého množství různých systémů a bylo třeba je naučit mezi sebou efektivně komunikovat. 

Technologie pomáhá

Součástí integrace bylo i mapování různorodých LDAPů a databází uživatelů. Na tento projekt jsme použili technologie JOSSO SSO a Penrose.

Pojďme se potkat