Digitalizace dokumentů

Řešení pro rychlé schvalování, elektronické podepisování i přehledná archivace dokumentů ušetří neskutečné množství času.

DMS je zkratka pro Document Management systém (DMS), tedy systém, který nedovolí dokumentům, aby se zatoulaly, ztratily nebo je někdo zapomněl schválit. Podle naší legislativy jsou klasické papírové i elektronické dokumenty stejně platné a významné, proto je potřeba mít dobrý systém, který dokáže množství elektronických dokumentů zpracovávat a uchovávat podle jejich životního cyklu.

V posledních letech jsme zrealizovali celou řadu významných DMS projektů. Máme zkušenosti s elektronizací dokumentových procesů, řízením celého životního cyklu od skenování po archivaci, konverzemi dokumentů do PDF, PDF/A, elektronickým podepisováním, automatickou validací podpisů a přepodepisováním dokumentů. Naše řešení stavíme na nástrojích ECM Alfresco, Adobe AEM a Liferay portál.

Mini Case study

Systém na správu dokumentů a obsahu pro ČVUT

Udělejte v tom pořádek

Pro řízení toku dokumentů si rektorát ČVUT vybral řešení ECM Alfresco. Řešení mělo nabídnout plnohodnotné služby jak v oblasti automatizace zpracování dokumentů, tak v oblasti uživatelské.

Licenční poplatky na nule

Naše řešení si ČVUT zvolilo proto, že jsme plně respektovali jeho požadavky a systém jsme postavili na robustních základech, navíc s nulovými licenčními poplatky.

Konečně máme přehled

Povedlo se nám zajistit přehlednou správu rektorské agendy. Systém pro správu obsahu Alfresco jsme propojili s LDAP, kde ČVUT vede na 22 000 uživatelských účtů.

Máte dotazy? Napiště nám!