žijeme digitalizací

 

Jmenujeme se Cleverbee solution, s. r. o., jsme česko-švýcarská společnost a se softwarem to opravdu umíme. Na trhu jsme od roku 2000 a působíme hlavně v České republice, Švýcarsku a dalších zemích Evropy.

Řádků kódu
Realizovaných projektů
Let na trhu

Tým profesionálů, kteří své práci opravdu rozumějí

Precizní švýcarský management Cleverbee řídí naše týmy v Praze, Hradci Králové i na zahraničních projektech. Jsme hrdí na odborné znalosti i neotřelé nápady našich zaměstnanců a snažíme se je i jejich rozvoj podporovat, jak je to jen možné.

Společnosti, které na nás spoléhají

Aplikace z naší dílny dlouhá léta dobře slouží různým firmám i institucím. Vzhledem k nárokům na spolehlivá řešení i vysoké zabezpečení máme radost, když se na nás znovu obracejí s novými zajímavými zakázkami.

17 let zkušeností a partnerství

Na evropském trhu působíme od roku 2000. Za ta léta jsme nasbírali spoustu zkušeností, které kombinujeme s nejnovějšími technologiemi a best practices. Tato kombinace z nás dělá ideálního partnera pro dlouhodobá řešení, na která je spolehnutí.

Pojďme se potkat

Líbí se vám, co děláme, a tušíte, že bychom si mohli rozumět? Výborně! Dejte nám vědět, rádi se s vámi potkáme a probereme vaše nápady a přání.