Přejít k obsahu
background-image

O nás

Jsme softwarová společnost s česko-švýcarskými kořeny. Na trhu jsme jako doma už od roku 2001. Jsme profesionálové a IT nadšenci.

DIGITALIZING YOUR WORLD

Cleverbee

Naše hodnoty utvářejí kulturu organizace a definují charakter naší společnosti. Základní hodnoty naplňujeme prostřednictvím týmu, ve kterém nás baví spolupracovat a rozvíjet se, stejně jako dlouhodobá partnerství s našimi klienty. Sázíme na dobré vztahy a uzavíráme dlouhodobá partnerství, která nám umožňují do detailu poznat procesy a potřeby našich klientů. Díky tomu dokážeme efektivně vyvíjet a dodávat řešení v optimálním čase time-to-market.

20

let na trhu

stovky

úspěšných projektů

desítky

skvělých partnerství

Cleverbee tým

Náš příběh přesahuje znalosti i technologické inovace, protože nic z toho se neobejde bez spokojených a inspirativních lidí. Naší prioritou je vytvářet rozmanité a obohacující prostředí, které podporuje a rozvíjí naše lidi. Díky tomu máme stabilní tým odborníků, který nese know-how a přináší spolehlivá a nápaditá řešení, která posouvají podnikání našich klientů vpřed, daleko za hranice běžných standardů.

Ilustration

Management

Michal Štěpánek

CEO
Michal Štěpánek, CEO, Cleverbee solutions s.r.o.

Už 20 let udává směr i rychlost. Pracuje s českou chytrostí a švýcarskou precizností. 

Skutečný lídr & optimista

Pavel Weigner

CTO
Pavel Weigner, CTO, Cleverbee solutions s.r.o.

Nikdy se neztratí v terénu ani kontextu. Rozvíjí talent našich lidí i vrcholových sportovců.

Technologický & sportovní nadšenec

Šárka Kocová

Sales Manager
Šárka Kocová, Sales Manager, Cleverbee solutions s.r.o.

Obchod bere jako hru, ale práci jako vážnou věc. Z klientů dělá přátele.

Bezprostřední týmový hráč

Irena Skotálková

Marketing & HR Manager
Irena Skotálková, Marketing & HR Manager, Cleverbee solutions s.r.o.

Je nedostižná v kreativitě i při běhu. Zastane hned několik rolí a na všechno má tabulky.

Multitasking má jako standard

Co je u nás nového?

Nemluvíme jen Javou, ale umíme se i bavit. Proto nám to v práci šlape skvěle.

4. 3. 2022 - 6. 3. 2022

Firemní akce na horách v Peci! Bylo to super! Zábava - běžky i pěšky - sjezdovky - snaha o sáňkování a zpěv - wellness. Všechno jsme stihli a dokonce nám u toho Pec nespadla :-). Tak zase příště.

1. 3. 2022

Každý rok se těšíme na kariérní veletrh HIT na UHK. Tak nějak vždy odjíždíme mladší, nadšenější a připraveni obohatit náš tým o "mládí", inovativní myšlenky i nové výzvy :-)

25. 1. 2022

Máme za sebou 3 v 1 :-). Konečně se nám podařilo sejít se a uskutečnit firemní informativní schůzku, vánoční večírek a novoroční posezení s promítáním. Děkujeme Ježíškovi za dárky, občerstvení a České televizi za seriál Kosmo, díky kterému již nyní víme, že do vesmíru je nezbytné si brát sebou žabky :-). Krásný rok 2022 všem.

22. 11. 2021

Big Data mají svou „pubertu“ již za sebou a zaujaly pevné místo pod sluncem ve světě byznysu - tak to byl vstup do přednášky, kterou si pro nás připravil náš CTO. Téma bylo velmi zajímavé a vizionářské, hlavně v momentě, kdy plynule přecházela přednáška v ochutnávku svatomartinského vína :-)

4. 11. 2021

Účast Cleverbee na kariérním veletrhu Job Start 2021 pořádané UHK. Doufáme, že jsme studentům na našem stánku zprostředkovali alespoň malý vhled do praxe. Naopak omladina nás inspirovala nezatíženým mladým pohledem, ke kterému je třeba se občas vracet.

Cleverbee v akci

Necháme vás lehce nahlédnout do našeho back-endu a pocítit tu skvělou atmosféru, která u nás vládne.

Podívejte se na pár fotografií z pracovního i nepracovního života Cleverbee. Pravidelně hledáme nové kolegy na vysokých školách, pořádáme odborné workshopy pro klienty a interní vzdělávací semináře. Scházíme se na firemních snídaních, chodíme na výlety po práci, jezdíme na společné akce hlavně do přírody a za sportem :-).

Staň se součástí našeho týmu!

Vytvořte si vlastní příběh ve společnosti Cleverbee. U nás si můžete zvolit svou vzdělávací cestu, zdokonalit své dovednosti a stát se odborníkem na požadovanou pozici.

 

 

               Připojte se k nám