Skip to Content
Webové aplikace Webové aplikace - icon

Webové aplikace

Moderní doba vyžaduje stálou dostupnost aktuálních informací a služeb online. Webové aplikace jsou často klíčovým zdrojem informací, které jsou přístupné kdykoliv a odkudkoliv.  Lze je aktualizovat i spravovat bez nutnosti instalace software na zařízení potenciálních klientů.

Webové apliakce jsou schopné zprostředkovat libovolný obchodní proces online od výběru produktu / služby, nastavení parametrů až po zaplacení nebo vygenerování a podpis smlouvy. S dobře navrženou webovou aplikací budete svým klientům blíže, zkrátíte obchodní proces na minimum a zvýšíte svůj potenciál.

Naše aplikace například umožňují sjednání pojištění i nahlášení pojistné události online. Rychle, bezpečně a bez zbytečných nákladů.

 

Digitální pojišťovna

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen mezinárodní skupiny KBC, chápe jak důležitá je digitalizace všech procesů. Klienti již dnes nechodí na pobočky kvůli uzavírání pojištění, ale ani kvůli vyřízení likvidace pojistné události. Pokud má být pojišťovna úspěšná a konkurenceschopná, musí mít všechny procesy dostupné online.

Pro ČSOB Pojišťovnu jsme partnerem více než 10 let. Za tu dobu jsme dodali desítky aplikací, které plní byznysová očekávání a zajišťují klientům pojišťovny potřebný komfort.

Sjednávací aplikace

Pro ČSOB Pojišťovnu jsme vytvořili celou řadu sjednávacích aplikací, které řeší celý obchodní proces sjednání pojištění online:

  • Cestovní pojištění (2015)
  • Pojištění internetových rizik (2016)
  • Úrazové pojištění řidiče RENTO (2016)
  • Pojištění majetku (2017)
  • Pojištění vozidel (2017)
  • Pojištění odpovědnosti (2018)

Aplikace pro hlášení pojistných událostí neživotního pojištění

V roce 2019 jsme uvedli do provozu aplikaci, která umožňuje hlášení pojistných událostí online pomocí formulářů, ke kterým lze přikládat dokumenty nutné k prošetření události. Aplikace obsahuje např. mapové komponenty, pomocí kterých lze snadno označit místo nehody, nebo interaktivní obrázky pro označení rozsahu škody. Klient vidí stav svých pojistných událostí v klientské zóně. Přihlášeným uživatelům klientské zóny jsou předvyplněny osobní údaje.