Přejít k obsahu
background-image

Kariéra

Připoj se k našemu skvělému týmu vývojářů, analytiků a stratégů. Získej smysluplnou pracovní zkušenost!

DIGITALIZING YOUR WORLD

Proč pracovat pro nás

V Cleverbee si zakládáme na kvalitě, preciznosti a dobré náladě v kolektivu. To nejdůležitější, co nám pomáhá udržovat tyto hodnoty, je rozmanitý, avšak sehraný tým.

Našich lidí si vážíme, protože jsou to nejcennější, co máme.

V pozitivním pracovním prostředí je snazší dosahovat kvalitních výsledků, proto je pro nás důležitá spokojenost zaměstnanců a vytváření dobré nálady v kolektivu. Nabízíme benefity, podporujeme zdraví a pořádáme úžasné firemní akce.

Ilustration

Aktuálně hledáme kolegy:

Full-stack Developer

Praha / Hradec Králové / Full-time / Part-time / IČO

VÍCE INFO

Junior Java Developer

Praha / Hradec Králové / Full-time / pozice vhodná i pro absolventy

VÍCE INFO

Java Developer

Praha / Hradec Králové / Full-time / IČO

VÍCE INFO

System Administrátor

Praha / Full-time / IČO / pozice vhodná i pro absolventy

VÍCE INFO

Pokud jsi v nabídce nenalezl pozici, která odpovídá tvému zaměření a zkušenostem, ale přesto by se ti líbilo s námi pracovat, zůstaň s námi v kontaktu. Vhodná pozice se může brzy objevit a pak tě budeme moci kontaktovat přednostně.

Jde to rychle v každé fázi kariéry

Máme co nabídnout, ať už tě zastihneme v jakékoliv fázi kariéry: jako studenta či čerstvého absolventa – přes ty, co hledají změnu – až po ty nejzkušenější, kteří s námi budou udávat směr Cleverbee.

Náš náborový proces je přátelský, nekomplikovaný, rychlý a v každém případě můžeš počítat se zpětnou vazbou.

Ilustration

Neztrať se v davu - rozvíjej se s námi

U nás se neztratíš v davu

U nás se neztratíš v davu

Zaměstnáváme skvělé odborníky. Investujeme do jejich školení, mentoringu, osobního rozvoje. Jestli ti záleží na tom kde, pro koho a s kým pracuješ, dáváš přednost dobré partě před anonymním davem a kvalitě před kvantitou, tak jsi vítán!

Vytvoř si vlastní kariérní cestu

Vytvoř si vlastní kariérní cestu

Můžeš uspět jako vývojář, manažer nebo se stát třeba architektem. Rádi rozvíjíme lidi a víme, jak na to. Budeme s tebou (spolu)pracovat tak, abychom ti pomohli maximalizovat tvůj potenciál, ať už je jakýkoli. U nás zkrátka není důležité si zvolit směr hned na začátku.

Bav se v práci i mimo ni

Bav se v práci i mimo ni

V dobře organizovaném a příjemném prostředí budeš produktivnější a úspěšnější. Na rozdíl od velkých korporací jsme firma s rodinnou atmosférou. Podnikáme pravidelně společné výlety do přírody a za zábavou a účastníme se sportovních akcí.

Podpoříme tě

Podpoříme tě

Nejen že budeš pracovat společně se skvělými kolegy na zajímavých projektech a učit se jeden od druhého, ale také tě čeká řada benefitů v podobě home-office, týdne dovolené navíc, pravidelného občerstvení – fruit days, vzdělávacího programu i zázemí pro sportovce a mnoha dalších.

Staň se součástí našeho týmu!

Vytvořte si vlastní příběh ve společnosti Cleverbee. U nás si můžete zvolit svou vzdělávací cestu, zdokonalit své dovednosti a stát se odborníkem na požadovanou pozici.

 

 

               Připojte se k nám