Cleverbee+

Cleverbee+

O nás

Nemluvíme jen Javou, ale umíme se i bavit. Proto nám to dobře šlape i v práci. Stránka Cleverbee+ vám umožní lehce nahlédnout pod pokličku a našim kolegům zavzpomínat nebo se psychicky připravit na další plánované akce.

Co je u nás nového?

U nás se stále něco děje. Aktuálně se připravujeme na nové projekty na oslavy 20 let založení Cleverbee. 
22. 11. 2021

Big Data mají svou „pubertu“ již za sebou a zaujaly pevné místo pod sluncem ve světě byznysu - tak to byl vstup do přednášky, kterou si pro nás připravil náš CTO. Téma bylo velmi zajímavé a vizionářské, hlavně v momentě, kdy plynule přecházela přednáška v ochutnávku svatomartinského vína :-)

4. 11. 2021

Účast Cleverbee na kariérním veletrhu Job Start 2021 pořádané UHK. Doufáme, že jsme studentům na našem stánku zprostředkovali alespoň malý vhled do praxe. Naopak omladina nás inspirovala nezatíženým mladým pohledem, ke kterému je třeba se občas vracet.

15. 10. 2021

Je nám 20 :-D … a podle toho jsme to také oslavili :-). Jak jinak než aktivně. Opět to byla jedna z těch akcí, které se nezapomínají. Tak do další dvacítky vše nej Cleverbee.

3. 10. 2021

Máme to za sebou a bylo to super. 1. ročník našeho výběhu v rámci Hradeckého půl/maratonu. Tým jsme pojmenovali tematicky Run For IT a celkem nás bylo 11. Takže přátelé - trénujeme, protože po ročníku 1. bude dost pravděpodobně následovat 2. :-)

1. 10. 2021

Konference Insurance.com v Curychu – účastníme se opět jako stříbrný partner tohoto sympozia, kde se setkávají kapacity různých oborů, aby definovaly trendy a možnosti rozvoje v pojišťovnictví.

30. 9. 2021

Cleverbee opět letos podpoří Digital Business Transformation Forum jako stříbrný partner. Akce se bude konat 30. září ve Švýcarsku.

6. 9. 2021

Není nám to buřt! Opékání buřtů po práci v lesoparku Hostivař. Akce se povedla - ajťáci rozdělali oheň, opekli buřty a zvládli neuhořet - hurá.

7. 7. 2021

Už se to peče - nový systém pro informace o firemním vzdělávání.

14. 6. 2021

Firemní coffee break - firemní setkání opět s lahodným občerstvením, šťavnatým proslovem našeho pana ředitele a výživným programem na téma: vize 2025.

9. 6. 2021

Venčení Honzíka.....

Pár fotek z našich akcí

Necháme vás lehce nahlédnout do našeho bakendu a pocítit tu skvělou atmosféru, která u nás vládne.

Podívejte se na pár fotografií z pracovního i nepracovního života Cleverbee. Pravidelně hledáme nové kolegy na vysokých školách, pořádáme odborné workshopy pro klienty a interní vzdělávací semináře. Scházíme se na firemních snídaních, chodíme na výlety po práci, jezdíme na společné akce hlavně do přírody a za sportem... A pak že je s ajťáky nuda :)