Cleverbee+

Cleverbee+

O nás

Nemluvíme jen Javou, ale umíme se i bavit. Proto nám to dobře šlape i v práci. Stránka Cleverbee+ vám umožní lehce nahlédnout pod pokličku a našim kolegům zavzpomínat nebo se psychicky připravit na další plánované akce.

Co je u nás nového?

U nás se stále něco děje :-)
25. 5. 2022 - 25. 5. 2022

Multi kulturně-sportovní výlet po práci do Prokopského údolí = chodci, běžky, cyklisti + pivo, sluníčko a velká pohoda :-). Opět jsme s radostí zavírali hospodu a snažili se představit, jak budeme ráno v práci.

21. 4. 2022

Poprvé jsme se letos zúčastnili pracovního veletrhu ŠANCE na VŠE v Praze. Eliška rozdávala úsměvy, František moudrosti a supportní jednotka B&B zasahovala v případech nedostatku čehokoliv. Akce se povedla a těšíme ne na příště.

4. 3. 2022 - 6. 3. 2022

Firemní akce na horách v Peci! Bylo to super! Zábava - běžky i pěšky - sjezdovky - snaha o sáňkování a zpěv - wellness. Všechno jsme stihli a dokonce nám u toho Pec nespadla :-). Tak zase příště.

1. 3. 2022

Každý rok se těšíme na kariérní veletrh HIT na UHK. Tak nějak vždy odjíždíme mladší, nadšenější a připraveni obohatit náš tým o "mládí", inovativní myšlenky i nové výzvy :-)

25. 1. 2022

Máme za sebou 3 v 1 :-). Konečně se nám podařilo sejít se a uskutečnit firemní informativní schůzku, vánoční večírek a novoroční posezení s promítáním. Děkujeme Ježíškovi za dárky, občerstvení a České televizi za seriál Kosmo, díky kterému již nyní víme, že do vesmíru je nezbytné si brát sebou žabky :-). Krásný rok 2022 všem.

22. 11. 2021

Big Data mají svou „pubertu“ již za sebou a zaujaly pevné místo pod sluncem ve světě byznysu - tak to byl vstup do přednášky, kterou si pro nás připravil náš CTO. Téma bylo velmi zajímavé a vizionářské, hlavně v momentě, kdy plynule přecházela přednáška v ochutnávku svatomartinského vína :-)

4. 11. 2021

Účast Cleverbee na kariérním veletrhu Job Start 2021 pořádané UHK. Doufáme, že jsme studentům na našem stánku zprostředkovali alespoň malý vhled do praxe. Naopak omladina nás inspirovala nezatíženým mladým pohledem, ke kterému je třeba se občas vracet.

15. 10. 2021

Je nám 20 :-D … a podle toho jsme to také oslavili :-). Jak jinak než aktivně. Opět to byla jedna z těch akcí, které se nezapomínají. Tak do další dvacítky vše nej Cleverbee.

3. 10. 2021

Máme to za sebou a bylo to super. 1. ročník našeho výběhu v rámci Hradeckého půl/maratonu. Tým jsme pojmenovali tematicky Run For IT a celkem nás bylo 11. Takže přátelé - trénujeme, protože po ročníku 1. bude dost pravděpodobně následovat 2. :-)

1. 10. 2021

Konference Insurance.com v Curychu – účastníme se opět jako stříbrný partner tohoto sympozia, kde se setkávají kapacity různých oborů, aby definovaly trendy a možnosti rozvoje v pojišťovnictví.

Pár fotek z našich akcí

Necháme vás lehce nahlédnout do našeho bakendu a pocítit tu skvělou atmosféru, která u nás vládne.

Podívejte se na pár fotografií z pracovního i nepracovního života Cleverbee. Pravidelně hledáme nové kolegy na vysokých školách, pořádáme odborné workshopy pro klienty a interní vzdělávací semináře. Scházíme se na firemních snídaních, chodíme na výlety po práci, jezdíme na společné akce hlavně do přírody a za sportem... A pak že je s ajťáky nuda :)