Přejít k obsahu

Digitální transformace

Získejte náskok! Digitální transformace nabízí příležitost získat moderní zákazníky a splnit jejich očekávání prostřednictvím zákaznické zkušenosti bez ohledu na to, jaké služby nebo produkty nabízíte.

DIGITALIZING YOUR WORLD

Digitální transformace umožňuje společnostem zabývat se systémovými a datovými otázkami tak, aby vystoupily z rámce možností běžného používání webu, e-mailu, aplikací pro chytré telefony a běžného portfolia IT systémů. Proč? Překročení tohoto rámce obvykle znamená přesnější data, integrovanější systémy a bezprostřední dostupnost obojího – dat i systémů.

Pomůžeme vám se všemi tématy od individuální analýzy požadavků a poradenství v oblasti IT po výběr softwarových aplikací a vývoj kvalitních softwarových systémů.

Ilustration
Ilustration

Digitalizace

Procesy | Dokumenty |Vize

Nové výzvy a dynamické změny trhu vyžadují, aby společnosti neustále hledaly řešení pro optimalizaci svých aktivit. Proces digitální transformace najde potenciál pro efektivnější využití zdrojů i nové možnosti. Ne vždy jsou nutné obří investice nebo kompletní přestavba firemní infrastruktury. Co je klíčem k úspěšné digitalizaci? Hlavně uvědomit si potřebu změny, přesnou definici procesů a míru jejich korelace. Potom i malé změny mají obrovský dopad!

Ilustration

SW Engineering

Architektura | Vývoj | Integrace

Poskytujeme inovativní řešení v průběhu celého životního cyklu vývoje softwaru od návrhu architektury, samotného vývoje a implementace, integrací až po provoz, podporu i následný rozvoj. Naše zkušenosti s vývojem a provozem mnoha typů softwaru a řešení, která stavíme na ověřených technologiích, nám dávají flexibilitu a možnosti přizpůsobit se individuálním potřebám každého klienta. Jen tak bude podnikový IT systém schopný naplnit požadavky a podporovat dosažení vytyčených cílů.

Ilustration

Data

Transformace | Analytika |Reporting

Kombinujeme odborné znalosti v oblasti SW engineeringu s datovými a analytickými schopnostmi, abychom pomohli vybudovat škálovatelný datový ekosystém podniku. Naše řešení pro analýzu a datové inženýrství zahrnuje organizování strukturovaných a nestrukturovaných dat z různých zdrojů a čištění a transformace dat – účelem bylo vytvoření spolehlivého datového kanálu. Použití nástrojů pro analýzu a vizualizaci dat rychle zprostředkují potřebné informace ve srozumitelné podobě tak, že poskytnou přehled a pomohou dělat potřebná rozhodnutí.

Ilustration

Bezpečnost

IAM |SSO |Centrální autentizace

Kybernetická bezpečnost je dnes na prvním místě. Pro podniky je životně důležité chránit svá data, systémy i lidi. Centralizovaná správa a řízení identit i řízení přístupu a monitorování přístupu k IT systémům, ale není jen o bezpečnosti. Základním cílem IAM systémů je také maximální zjednodušení přístupu pro uživatele. Pomáháme správně navrhnout systémy tak, aby byly dobře zabezpečené a zároveň zjednodušili procesy, například i s využitím jednotného přihlášení (SSO) nebo moderních autentizačních nástrojů.

Ilustration

Consulting

Architektura | IT strategie | SW portfolio

Bez technologické podpory dnes není možné naplnit obchodní cíle a dynamicky se přizpůsobovat technologickému pokroku. Naše strategické IT poradenství vám pomůže automatizovat a digitalizovat procesy, optimalizovat softwarové portfolio a implementovat nejnovější technologie. Pomůžeme vám tak maximálně využít potenciál digitalizace a posunout vaše podnikání kupředu.

Komu naše řešení pomáhají

Sleduj nás na sociálních sítích

LinkedIn logoLinkedIn screenshot
youtube logoLinkedIn screenshot

Napište nám

Nenašli jste potřebnou informaci nebo máte na nás dotaz. Budeme rádi, když nám dáte vědět.

Toto pole musí být vyplněno.
Toto pole musí být vyplněno.
Toto pole musí být vyplněno.
Toto pole musí být vyplněno.