Cleverbee+

Cleverbee+

O nás

Nemluvíme jen Javou, ale umíme se i bavit. Proto nám to dobře šlape i v práci. Stránka Cleverbee+ vám umožní lehce nahlédnout pod pokličku a našim kolegům zavzpomínat nebo se psychicky připravit na další plánované akce.

Co je u nás nového?

U nás se stále něco děje. Aktuálně se připravujeme na nové projekty na oslavy 20 let založení Cleverbee. 
3. 10. 2021

Máme to za sebou a bylo to super. 1. ročník našeho výběhu v rámci Hradeckého půl/maratonu. Tým jsme pojmenovali tematicky Run For IT a celkem nás bylo 11. Takže přátelé - trénujeme, protože po ročníku 1. bude dost pravděpodobně následovat 2. :-)

1. 10. 2021

Konference Insurance.com v Curychu – účastníme se opět jako stříbrný partner tohoto sympozia, kde se setkávají kapacity různých oborů, aby definovaly trendy a možnosti rozvoje v pojišťovnictví.

30. 9. 2021

Cleverbee opět letos podpoří Digital Business Transformation Forum jako stříbrný partner. Akce se bude konat 30. září ve Švýcarsku.

6. 9. 2021

Není nám to buřt! Opékání buřtů po práci v lesoparku Hostivař. Akce se povedla - ajťáci rozdělali oheň, opekli buřty a zvládli neuhořet - hurá.

7. 7. 2021

Už se to peče - nový systém pro informace o firemním vzdělávání.

14. 6. 2021

Firemní coffee break - firemní setkání opět s lahodným občerstvením, šťavnatým proslovem našeho pana ředitele a výživným programem na téma: vize 2025.

9. 6. 2021

Venčení Honzíka.....

5. 4. 2021

Chystáme se slavit! CLB v letošní roce slaví 20 let od založení firmy. Těšte se!

29. 3. 2021

Výsledky interního závodu v jízdě na přepravním vozíčku. Tímto gratulujeme FLI k nejdelší jízdě bez pádu :)

10. 2. 2021

Interní školení od mazáků pro juniory - ElasticStack a Kibana (komu tím pomůžeme :))

Pár fotek z našich akcí

Necháme vás lehce nahlédnout do našeho bakendu a pocítit tu skvělou atmosféru, která u nás vládne.

Podívejte se na pár fotografií z pracovního i nepracovního života Cleverbee. Pravidelně hledáme nové kolegy na vysokých školách, pořádáme odborné workshopy pro klienty a interní vzdělávací semináře. Scházíme se na firemních snídaních, chodíme na výlety po práci, jezdíme na společné akce hlavně do přírody a za sportem... A pak že je s ajťáky nuda :)