Novinky

Ve světě software se stále něco děje. Chcete být u toho? Klikněte a dozvíte se víc.

Buďte v kontaktu s aktuálním děním. Budete o krok dál než ostatní.

Účast na veletrhu HIT kariéra a spolupráce s univerzitou v Hradci Králové (22.02.2017)

Nový rok jsme odstartovali navázáním spolupráce s univerzitou v Hradci Králové, kterou jsme zahájili představením naší společnosti studentům na veletrhu pracovních příležitostí HIT kariéra. Věříme, že spolupráci v budoucnu rozšíříme o přednášky pro studenty a stáže.
Více ...

PF 2017 (22.12.2016)

Děkujeme všem zákazníkům, kolegům a partnerům za spolupráci v uplynulém roce. Do nového roku 2017 Vám všem přejeme mnoho zdraví a úspěchů v pracovním i soukromém životě
Více ...

Gratulujeme ČSOB pojišťovně k vítězství (15.11.2016)

Gratulujeme ČSOB pojišťovně k vítězství Gratulujeme našemu klientovi ČSOB pojišťovně a.s. k získání 1. místa v soutěži WebTop100 – Firemní web roku 2016 v kategorii pojišťovny. Web získal úžasných 89% a s velkým náskokem předstihl konkurenci. https://vysledky.webtop100.cz/2016/
Více ...

Přednáška na téma Online marketing na ČVUT (03.11.2016)

Přednáška byla na téma: „Online marketing a start-up projektu" a byla vedena pro studenty v rámci předmětu Marketing inovací společně s Jaromírem Válkem. https://www.muvs.cvut.cz/2016/11/prednaska-online-marketing-start-up-projektu/
Více ...

Účast na akci Co@FIT a spolupráce s ČVUT (19.10.2016)

V říjnu jsme se zúčastnili setkání studentů a firem na Fakultě informačních technologíí ČVUT. Využili jsme tak možnosti, jak oslovit studenty s nabídkou spolupráce a zároveň tím směřujeme k posílení našeho kolektivu a o mladé stážisty a spolupracovníky. Spolupráci s ČVUT plánujeme do budoucna dále rozvíjet a také je naším cílem rozvíjet spolupráci i s dalšími univerzitami.
Více ...

Otevření pobočky naší společnosti v Hradci Králové (01.09.2016)

Léto nám pomalu končí a my máme dobré zprávy. Otvíráme novou pobočku v Hradci Králové. Vycházíme tím vstříc našim kolegům z Královéhradeckého kraje a zároveň bychom rádi rozšířili náš kolektiv v tomto regionu o nové tváře.
Více ...

Redesign sjednávací aplikace pro cestovní pojištění (01.07.2016)

Redesign sjednávací aplikace pro cestovní pojištění Provedli jsme redesign sjednávací aplikace pro cestovní pojištění. S kolegy z ČSOB Pojišťovny jsme zjednodušili sjednávací proces, nápovědy a administraci aplikace. Jak už je našim zvykem, aplikace šla do provozu nejen včas, ale v předstihu oproti plánovanému termínu!
Více ...

Spuštění nové sjednávací aplikace RENTO (01.07.2016)

Spuštění nové sjednávací aplikace RENTO V polovině června společnost ČSOB Pojišťovna spustila do ostrého provozu novou sjednávací aplikaci pro pojištění řidičů RENTO. Jsme rádi, že jsme mohli vyvinout tuto aplikaci a můžeme se tak podílet na rozvoji služeb přímé distribuce.
Více ...

1. místo WebTop100 (25.11.2015)

1. místo WebTop100 Ve středu 11. listopadu byly zveřejněny výsledky v soutěži firemních webů a digitálních řešení v ČR - WebTop100. V kategorii pojišťovny se na prvním místě umístil web ČSOB Pojišťovny a.s., kde naše společnost vystupuje v roli hlavního implementátora technologie Liferay portálu.
Více ...

Aplikace pro ČSOB Pojišťovnu (20.10.2015)

Aplikace pro ČSOB Pojišťovnu Cleverbee zrealizovala pro ČSOB Pojišťovnu aplikaci internetového vzniku cestovního pojištění. Zákazníci si tak mohou ze stránek www.csobpoj.cz sjednat cestovní pojištění v novém designu portálu pojišťovny. S ČSOB Pojišťovnou jsme spolupracovali již dříve.
Více ...

Podíl na vývoji bankovní aplikace německého výrobce (15.10.2015)

Podíl na vývoji bankovní aplikace německého výrobce Skupina Cleverbee se spolupodílí na vývoji bankovní aplikace německého výrobce. Vývojáři Cleverbee jsou součástí mezinárodního týmu, který rozvíjí a implementuje aplikace pro klienty v bankovních domech západní Evropy. Aktuální projekt se implementuje v Holandsku.
Více ...

Kontrakt se švýcarským integrátorem (13.10.2015)

Kontrakt se švýcarským integrátorem Mezinárodní skupina Cleverbee uzavřela dlouhodobý kontrakt a stala se poskytovatelem služeb na rozvoj BI řešení pro švýcarského integrátora. Řešení je postavené na BI Pentaho a cílovým zákazníkem jsou finanční správy jednotlivých kantonů.
Více ...

Nový public web ČSOB Pojišťovny a.s. (04.03.2015)

Nový public web ČSOB Pojišťovny a.s. Ke dni 1.2.2015 byly spuštěny do ostrého provozu nové webové stránky ČSOB Pojišťovny a.s.(www.csobpoj.cz). Naše společnost se účastnila tohoto projektu jako hlavní implementátor technologie Liferay portálu. Součástí projektu byla i realizace klientské a partnerské zóny.
Více ...

ČSOB Pojišťovna (09.10.2014)

ČSOB Pojišťovna Cleverbee vyvinula pro ČSOB Pojišťovnu mobilní aplikaci, která zobrazuje produkty, základní popisy a kalkulátory. Dalšími pomocnými funkcemi jsou mapové podklady a vyhledávání poboček, poradců, atd. ČSOB Pojišťovna je univerzální pojišťovna, která nabízí bohaté spektrum životních i neživotních pojištění občanům, malým a středním podnikatelům i velkým korporacím. Spravuje téměř milion pojistných smluv a patří mezi největší pojišťovny na domácím trhu.
Více ...

Spuštění nového webu ČVUT (02.10.2013)

Spuštění nového webu ČVUT ČVUT uvolnilo do produktivního provozu prezentační web postavený na moderní technologii Liferay portálu (v komunitní edici, tedy bez nutnosti nákupu licencí). Portálové řešení, které realizovala společnost Cleverbee, bylo pojato jako výzva vytvoření společné platformy, zastřešující všechny fakulty a katedry ČVUT, pro sjednocení společných agend. Součástí portálu je rozšířený CMS systém, správa obsahů a dokumentů jednotlivých subjektů v rámci ČVUT. Řízená publikace a schvalovací procesy jsou ušity na míru potřebám a interním pravidlům organizace.
Více ...

Aplikace „VIP Servis" pro společnost Bohemia Energy entity (05.11.2012)

Aplikace „VIP Servis Základní ideou námi dodané aplikace je poskytnout zákazníkům komplexní poradenský servis na jednom místě, včetně možnosti on-line objednání dodávek energie. Díky nové portálové aplikaci VIP servis mohou zákazníci potřebné informace získat kdykoliv prostřednictvím přístupu přes internet a to v logické a pro uživatele srozumitelné formě. VIP servis nabízí zákazníkům možnost sledovat aktuální vývoj na energetické burze, provádět analýzu ceny energie na základě údajů o vlastní spotřebě provádět objednávání energií včetně možnosti sledování přehledu uskutečněných objednávek. Aplikace se vyznačuje atraktivním a kvalitním grafickým zpracováním, které výrazně přispívá k přehlednosti a použitelnosti celé aplikace.
Více ...

ECM a DMS technologie z našeho pohledu (20.04.2012)

V rámci čísla 4/2012 časopisu CIO jsme odpovídali na zvídavé otázky redaktorů ohledně problematiky EMC a DMS technologií. Protože časopis nemá prostor jen pro naše odpovědi, nabízíme Vám je níže. Ze zkušenosti našich konzultantů i techniků je v poslední době velký trend EMC a DMS řešení spojovat. Poptávky po samotné integraci DMS jsou více méně ojedinělé, protože zákazník většinou přichází s požadavkem na vyřešení konkrétního záměru, např. vyřízení fakturace.
Více ...

Realizace webového řešení pro Českou pojišťovnu a.s. (07.01.2012)

Realizace webového řešení pro Českou pojišťovnu a.s. V dubnu 2011 se Česká pojišťovna rozhodla implementovat nové webové řešení, s cílem zajištění centralizované a kvalitní komunikace se svými zákazníky a to v celém spektru jejich požadavků. Již 7. října 2011 odevzdala společnost Cleverbee s.r.o. České pojišťovně k užívání nový portál, který nejen zohlednil požadavky moderní komunikace, ale též přinesl řešení, které je maximálně přívětivé k uživatelům a finančně se řadí k těm méně náročným.
Více ...

Nový web České pojišťovny na Liferay portálu (10.10.2011)

Nový web České pojišťovny na Liferay portálu Realizovali jsme implementaci nového portálu pro našeho významného zákazníka Českou pojišťovnu. Pro nový web jsme zajistili infrastrukturu a vytvořili sadu portletů, které jsou provozovány na Liferay portálu. Úspěšné nasazení nových webových stránek ČP proběhlo 8. října na adrese www.ceskapojistovna.cz.
Více ...

Konference e-government v Mikulově (08.09.2011)

Ve dnech 6. - 7. září jsme se zúčastnili Konference e-government, která se konala v krásném prostředí barokního zámku Mikulov. Hlavními tématy konference byl vývoj českého e-governmentu od loňského roku, kdy bylo podepsáno Memorandum o spolupráci mezi MV ÈR a Českou poštou s.p.
Více ...

Partnerské ocenění od Adobe (23.02.2011)

Partnerské ocenění od Adobe V rámci partnerského setkání ve Vrchlabí vyhlásila společnost Adobe Systems výsledky výročních ocenění. Zařadili jsme se tak do skupiny partnerů, kteří provedli největší počet implementací Adobe Livecycle u nových klientů za rok 2010. Na ocenění jsme náležitě pyšní a vážíme si ho. Dokazuje tak naši úspěšnou dlouholetou spolupráci, v níž budeme i nadále rádi pokračovat.
Více ...

Business Tuesday – Veřejné zakázky a informatika (01.02.2011)

Zúčastnili jsme se série přednášek a panelové diskuze na téma veřejných zakázek v IT. Nejlepší přednáška byla překvapivě od mladých a nadějných. Jana Chvalkovská, Petr Janský a Jiří Skuhrovec z IES FSV UK vymysleli zajímavou webovou aplikaci zIndex, kterou hodnotí zadavatele veřejných zakázek. Doufejme, že "robot na nekalosti" neskončí kvůli nedostatků financí jenom jako akademická práce v rámci doktorandského studia. Držíme palce!
Více ...